Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja prawdopodobnie tez sie pojawie moja brudna strzala :P

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kąt początku wtrysku mozna sprawdzic w grupie 000 druga pozycja a programik mam vag 3.11 a co felipe jakies problemy z zapalaniem?

Opublikowano

ja bede ale sie moge jakos spoznic bo mam dosc napiety dzien :kwasny:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 09:49_________________________________________________ma moze ktos pile łańcuchową elektryczna najlepiej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

bede wracał z giełdy samochodowej to zajade... :good:

Opublikowano

Ja cos czuje w kosciach ze tez bede,tylko standart moj pocisk bedzie brudny :)

qoperek,ja mam pile ale dzisiaj nie dam rady po nia podjechac.

Opublikowano

juz mam pile :kox: ide wlasnie rznac drewko :evil: :evil: :evil:

filim sprzedajesz autko :chytry:

brudny ... moje to teraz wojskowe audi :decayed:

Opublikowano

hejka... i spocik sie udał... 5 autek sie pojawiło.. całkiem przyjemnie... a Filip czemu nie dojechales?

Opublikowano

sprzedal ałdi? :decayed:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 20:10_________________________________________________btw strobo cos mi shakowales :blink: bo zostawilem auto na parkingu pod nomi wracam i mialem szybe opuszczona :wallbash: juz myslalem ze mi kots wychlastał a sie jakos sama opuscila

Opublikowano

upssssssss :gwizdanie:

Opublikowano

ooo nie ..to nie moja wina... :slina:

Opublikowano

bc5d4507cd9adc6e.jpg 0c10936577b39ab9.jpg

Zlot Ogólnopolski

Bukowina Tatrzańska

III Urodziny

"Audi A4 Klub Polska"

Przypominam również o możliwości składania zamówień na bluzy oraz polary klubowe do dnia 14.12.2008r.

I to już jest ostateczny termin.

Opublikowano

i co chlopaki jedziemy?

ja wstepnei sie zastanawiam... bylem na ostatnim zlocie ogolnopolskim z Axelem i bylo pozytywnie... a teraz góry to już w ogole

to jak?

Opublikowano

ja ci powiem tak z $$ sie wypstrykalem na maxa, a teraz ejstem na chorobowym :decayed: to zalezy od tego ile wyciagne sobie z firmy :naughty:

Opublikowano

jak tak dalej pójdzie to niedługo nie będzie już miejsca... z tego co widziałem to wpisało się już 110 osób. wiadomo że część z tych osób odpadnie ale może być ciężko.

Zawsze można pojechać i załatwić nocleg na własną rękę

Opublikowano

Witam:)

Czy dziś jest spot?? (14.12.1989)?[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 09:37_________________________________________________hALO JEST KTOS? CZY DZIS JEST SPOT?

Opublikowano
  • Autor

pewnie że jest :cool1:

Opublikowano

dzięki bardzo:) ja bede :) bedzie moze ktos z vagiem?

Opublikowano

Ja jak zwykle jestem za "miedzą", ale za tydzień jak będziecie to napewno wpadne..

Opublikowano

ja zamuliłem dziś bo rodzinka mi się zwaliła :gwizdanie:

Opublikowano

No to się popisaliśmy..... 2 auta na spocie:) szkoda że na pierwszy raz tak mało , ale licze że na kolejnych będzie więcej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.