Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

"to za drogo ile zejdzie z tego :naughty:" :polew: a co można sprzedawać w czasach kryzysu, butelki,makulature itp :notworthy:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co można sprzedawać w czasach kryzysu, butelki,makulature itp

to tez już się nie opłaca....składnice padają.

Opublikowano

strobo i filip... jedziecie za tydzien za miedze?

Opublikowano

a dzisiaj cos robimy czy odpuszczamy?

Opublikowano
:sick3: ja jestem dziś bardzo wczorajszy jak narazie :wallbash: zobaczę czy sie pozbieram do kupy na 14 to jeszcze dam znac
Opublikowano

a ja jednak odpadam :)

Opublikowano

Ja odpuszczam dzisiaj. Zbieram siły na "za tydzień".

Opublikowano

ja dzis nie przyjade!!! przykro mi ale za tydzien w toruniu!!!

Opublikowano

no to chyba dziś se odpuścimy

Opublikowano

chciałem dzisiaj przyjechać na spocik,ale widzę ze byłbym sam :) wiec tez odpuszczę...myślę ze jak się wyrobie ze wszystkim do końca tygodnia to bym się wybrał do CT.....a kto jedzie z CB??

Opublikowano

no a ja pojechalem ... i bylem sam :)

srednio było.... pozniej wrzuce fotki... :>

Opublikowano

lol :wallbash::decayed:

Opublikowano

Widzę wszyscy zbierają siły na Toruń ;P Pozdrawiam!

Opublikowano

No to musicie jakies fajne atrakcje przygotować...

To moze od razu autobusem albo pociagiem pojedziemy :polew:

Opublikowano
:drunk::dance::naughty: nie no tak nie wolno ... ja jeszcze do dzis odczuwam skutki sobotniej nocy :gwizdanie:
Opublikowano

Witam Panowie, czy jest wśród Was jakiś łebski majsterkowicz, który potrafiłby zrobić przegląd mojej furmanki i postawić diagnozę? Generalnie chodzi mi o układ podciśnienia, dolotowy i wydechowy i kąt wtrysku. Ewentualnie sprawdzić ECU... Bo brakuje mi mocy i nie wiem gdzie szukać przyczyny, już mi ręce opadają :/ W Brodnicy jest tylko jeden pseudo serwis VW, gdzie nawet nie potrafią odpowietrzyć diesla i podeszli by do sprawy metodą eliminacji czyli wymienienia wszystkiego co się da za grube pieniądze. W Toruniu w serwisie Audi wołają za to makabryczne pieniądze. Więc może ktoś z Panów, ma większe pojęcie o 2.5 AKN, w miarę wyposażony garaż i byłby tak uprzejmy mi pomóc? Ewentualnie prosiłbym o namiar na jakiegoś porządnego majstra. Bardzo proszę o pomoc. :hi: Jestem tak zdesperowany, że pojadę nawet na 2gi koniec Polski jeżeli to tylko ma pomóc.

Opublikowano

GRZEGORZ Zadzwoń do tego gościa może pomoże 501-817-554 ma na imię Wojtek

Opublikowano

qoperek... widziałem że autko wystawiłeś :chytry: na co zmieniasz?

Opublikowano

no niestety wystawiłem... kryzys światowy i mnie dotknął :wallbash: na co , hmm cos tanszego bo potrzebuje kasy niestety :confused4: ale i tak czasem bywa

Opublikowano

to wykrecaj uchwyt na kubki ja bioe a dam Ci ten moj schowek.... oczywiscie nie za darmo no i fele jak gonisz to dam ci jakies inne i doplace a wezme twoje...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.