Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nom, to też by był fajny element spotu... defilada a4-ek :a4fan:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W razie "W": Gdyby padał deszcz, do większości z Was mam numery telefonów, więc zadzwonie i ewentualnie możemy przełożyć miejsce spotkania i zamiast na pas, spotkamy się pod Tesco albo gdzieś gdzie nie będzie mokro. Proszę o potwierdzenie swojej obecnośći do soboty, aby było wiadomo kto jedzie, do kogo zadzwonić, ewentualnie na kogo poczekać.

Opublikowano

W razie "W": Gdyby padał deszcz, do większości z Was mam numery telefonów, więc zadzwonie i ewentualnie możemy przełożyć miejsce spotkania i zamiast na pas, spotkamy się pod Tesco albo gdzieś gdzie nie będzie mokro. Proszę o potwierdzenie swojej obecnośći do soboty, aby było wiadomo kto jedzie, do kogo zadzwonić, ewentualnie na kogo poczekać.

Pogoda ma być piękna a więc na świeżym powietrzu będzie super. Jak jak już pisałem powinienem być zresztą jestem kilka razy dziennie na forum a więc będę śledził poczynania kolegów. W razie co mam tel. do Majkiego i pewnie z nim będę zasuwał do koronowa z Torunia.

Opublikowano

WIADOMOSC DLA KLUBOWICZOW

MAM ZNIZKI W SKLEPIE MOTORYZACYJNYM WIEC JAK KTOS BEDZIE POTRZEBOWAL TO WALCIE JAK W DYM :) NO I OCZYWISCIE JAK WYMIENIAC TO TAK JAK KIEDYS PISALEM -WARSZTAT NA KORONOWSKIEJ ZAJMUJA SIE GRUPA AUDI VW SEAT I SKODA,DZIS TEZ U NICH BYLEM. POZDRO

Opublikowano

Na jestem z g-dz, chętnie bym się też bujnoł tylko pytanie czy w Bydzi z kimś mógłbym się dołączyć, bo w Koronowie na pasie mnie jeszcze nie było a nie chciałbym krążyć jak samolocik no i raźniej zawsze z grupką jechać :)

Opublikowano

spoko co do miejsca spotkania to sie dogadamy :) i pojedziemy moze nawet w kilkanascie :a4fan:

Opublikowano

Moja propozycja: Chłopaki z Torunia i okolic będą jechać przez Złąwieś, więc możemy spotkać się na Shellu, i ruszyć razem na Bydgoszcz, gdzie dołączą przyjaciele z za miedzy ;) i w ten oto sposób ruszymy całym peletonem na Koronowo :)

Opublikowano

Dla mnie pasuje.

Opublikowano

Wybitnie :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: Trochę wygląda jak mrówkojad :>

Wiadome jest, że najważniejsze by właściciel był zadowolony z auta, ja bym czegoś takiego nie zrobił / kupił. Dla mnie bezguście i brak smaku :wallbash: W jego wątku sie nie wypowiadam, bo wystarczająco już go ludzie besztają.

Opublikowano

szykuje sie niezla defilada :a4fan: :gwizdanie: a tak na powaznie to kto sie pisze na grilla na niedziele 21.06.09 w KORONOWIE!!! kielbaski we wlasnym zakresie... binek bierze drugiego grilla wiec dwa w zupelnosci starcza :tongue4: jesli pogoda by nie wypa... :wallbash: to jest drugi plan awaryjny ( musi byc ladna pogoda :wallbash: ) bylem dzis w galerii pomorskiej w xl bowling i tam mozemy pograc sobie w kregle w bilard itd...ceny w niedziele sa nizsze niz zwykle od godz. 10.00 do 18.00 i miejsca tez duzo.

ale w niedziele bedzie ladna pogoda wiec wpisujemy sie na liste

GRILL KORONOWO 21.06.09 GODZ. 12.00 :

1. BINEK

2. PAWEL89

3. MAJKI

4. RAFI

5. ..... TU JUZ SAMEMU SIE DOPISUJMY :)

Opublikowano

1. BINEK

2. PAWEL89

3. MAJKI

4. RAFI

5. RENIU

6. ...

Opublikowano

Plan awaryjny nie jest potrzebny bo pogoda bedzie ładniutka:

1. BINEK

2. PAWEL89

3. MAJKI

4. RAFI

5. RENIU

6. Kroghot

Opublikowano

1. BINEK

2. PAWEL89

3. MAJKI

4. RAFI

5. RENIU

6. Kroghot

7. kempas

Opublikowano

dziś dopiero środa ale myślę że 12-15 dozbieramy. W końcu to jest 6 dużych miast: Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Brodnica. Jak jakieś miasto pominąłem to przepraszam.

Dawać ludzie wpisywać się - taki spot odbywa się na prawdę rzadko

Opublikowano

Tymbardziej że ostatnio frekwencja delikatnie mówiąc kulała :gwizdanie:

Opublikowano

Będę po imprezie, więc nie obiecuję, ale kto wie, być może...

Opublikowano

ja na razie sie przyglądam.... czy będę to nie wiem... :disgust:

Opublikowano

1. BINEK

2. PAWEL89

3. MAJKI

4. RAFI

5. RENIU

6. Kroghot

7. kempas

witam, ja jestem aktywnym klubowiczem każdy wie, kilka spotów zresztą też zoorganizowalem, więc z całym szacunkiem panowie! nie uwieże dopuki nie zobacze tych 7 furek :polew:
Opublikowano

Majki obiecuje Tobie tu przy wszystkich że 7 furek to mało :) i będzie więcej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.