Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spot wg mnie najlepszy na jakim byłem, fotki i filmiki dodam niebawem :) Ma ktoś filmiki z moich wyscigów?

PS> Majki, chyba musze Cie wyjaśnic moją srebrną strzałą bo za mocny sie czujesz :cool1:Tak samo ten cwaniaczek z Wehrmachtu, z niebieskiej BMKi, (był z takim typkiem co ma srebrnego turbo-golfa).

SIEMANKO BINEK, TAK SIĘ AKURAT SKŁADA ŻE MOŻESZ RAZEM Z TYM CWANIACZKIEM Z WERMAHTU STANĄĆ RAZEM A JA NA 3-CIEGO WAS WYJAŚNIĘ :polew: DOBRZE ŻE CIĘ LUBIĘ KOLESZKO BO WIESZ ŻE ŻELAZNY MAJK LUBI SZYBKO I KONKRETNIE SPRAWY ZAŁATWIAĆ :gwizdanie: POZDRO DLA WSZYSTKICH :good:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

7aca1f63ec8af125med.jpg

d7a03eaf4510c9d4med.jpg

2b20bb7dc262fcd1med.jpg

28765c714f3c6e4bmed.jpg

03fc935e153e35famed.jpg

a3221436c7935c08med.jpg

b746621364013a39med.jpg

c50fbc9720ac6a82med.jpg

bb2286202efdc0f4med.jpg

933b907eec9f4391med.jpg

[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 20:13_________________________________________________4de6216c77a70ab5m.jpg

Opublikowano
  • Autor

piękny spocik,bravo dla wszystkich :brawo: myśle żę lepiej rzadziej organizowaća z pełną frekfencją, Pozdrowienia dla wszystkich klubowiczów :a4fan:

Opublikowano

tu jest film z wjazdu wszystkich :a4fan: kto ma program to niech go przerobi i umiesci w filmach ze spotow

http://rapidshare.com/files/247298693/P1060074.MOV

Opublikowano

piękny spocik,bravo dla wszystkich :brawo: myśle żę lepiej rzadziej organizowaća z pełną frekfencją, Pozdrowienia dla wszystkich klubowiczów :a4fan:

Dokładnie lepiej rzadziej organizować a z wiekszafrekfencją no i przez dłuższy czas więcej osób może się dostosować do terminu.

pozdro for all :hi:

Opublikowano

...ale to nie oznacza rezygnacji ze "spontan spotów" :decayed::good:

Opublikowano

Wrzuciłem na youtuba

Opublikowano

Ktoś mnie źle opisał na filmie

Opublikowano

upsss to ja... zaraz poprawiam

zrobione

później dorzuce jakies foto do filmu...

Opublikowano

nie no Filmik extra :decayed: grupa zorganizowana czterech kółek :audi::a4fan:

Opublikowano

szkoda ze nie mialem czasu :wallbash: majki licze na spontan spot w srode wieczorkiem :evil:

Opublikowano

FILMIK NAGRANY PRZEZ MOJA ZONKE :gwizdanie: A NEWMAN SUPER NAS NA NIM OPISAL :hi: DZIEKI :good:

Opublikowano

upsss to ja... zaraz poprawiam

zrobione

później dorzuce jakies foto do filmu...

spoko i tak kawał roboty dobrej odwaliłeś

Opublikowano

newman :good:

Opublikowano

szkoda ze nie mialem czasu :wallbash: majki licze na spontan spot w srode wieczorkiem :evil:

mówisz i masz komar :good:ŚRODA SPONTAN SPOT GODZ. 19.00 MOTOARENA W TORUNIU, specjalnie dla ciebie go organizuję na pożegnalne pogaduchy :>

KOMAR BYWA ŻADKO ALE TO MÓJ CZŁOWIEK JEST PANOWIE TAKŻE ZAPRASZAM POD MOTOARENĘ :gwizdanie:

RAFI

MAJKI

BINEK

...

Opublikowano

ehh a miałem egr wymieniać :), jak się wyrobie i wymienię to oczywiście będę a wymienić muszę bo w piątek daleka trasa mnie czeka a nie lubię niespodzianek . Ale myślę że się wyrobie a akurat będzie okazja do przetestowania :)

Opublikowano

Cytat: komar865 Dzisiaj o 15:28

szkoda ze nie mialem czasu majki licze na spontan spot w srode wieczorkiem

mówisz i masz komar ŚRODA SPONTAN SPOT GODZ. 19.00 MOTOARENA W TORUNIU, specjalnie dla ciebie go organizuję na pożegnalne pogaduchy

KOMAR BYWA ŻADKO ALE TO MÓJ CZŁOWIEK JEST PANOWIE TAKŻE ZAPRASZAM POD MOTOARENĘ

RAFI

MAJKI

BINEK

...

Opublikowano
  • Autor

newman :radocha:

Opublikowano

postaram sie tez podjechac

Opublikowano

wiedziałem :tongue4: ze bedziecie robić jakiegoś spontana a u mnie wir w baku ale bardzo chętnie bym podleciał :embarrassed:

pozdrawiam :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.