Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

dziś po zabiegu - kąt wtrysku ustawiony,nowa plecionka,wywalony kat,auto ożyło i rwie siędo pracy :good:

co wstawiłeś w miejsce kata ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Rafi, podeslij filmik z mojego rajdu

To ja go mam ale mam również byczą skelrozę :decayed:

Postaram sie pamiętać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pierd*&^%!!! Filmik wyparował, próbowałem progsami do odzyskiwania danych i d*pa :wallbash:

Przepraszam panowie, ali nic nie jestem w stanie zrobić :blink:

felipe... jak z kopceniem, udało się opanowąc sprawę? podobno po wycięciu kata chętniej wchodzi na obroty, prawda to?

PS. samochodzik Fabiana mam w aucie, więc zguba się odnalazła :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopcenie byłą sprawą złego ustawienia kąta wtrysku,zmniejszenie dawki paliwa i kodowanie sterownika,kopcenie ustało, chłopaki na koronowskiej znają sie na rzeczy :good: Reniu faktycznie po wycięciu kata auto dostało ducha,bardzo pożyteczny zabieg,szczególnie przy dużym przebiegu/kat zawalony sadza/ auto cicho pracuje a przy wkręcaniu delikatny gwizdek turbinki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopcenie byłą sprawą złego ustawienia kąta wtrysku,zmniejszenie dawki paliwa i kodowanie sterownika,kopcenie ustało, chłopaki na koronowskiej znają sie na rzeczy :good: Reniu faktycznie po wycięciu kata auto dostało ducha,bardzo pożyteczny zabieg,szczególnie przy dużym przebiegu/kat zawalony sadza/ auto cicho pracuje a przy wkręcaniu delikatny gwizdek turbinki :gwizdanie:

Widzę że taki zabieg też mnie czeka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH :good: CZY KTOŚ SIĘ PISZE NA NIEDZIELNY SPOT W TORUNIU :gwizdanie: CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA :mysli: GODZ RACZEJ POPOŁUDNIOWA ALE PISZCIE TEŻ O KTÓREJ PASUJE, NAPEWNO WYBIERZEMY COS OPTYMALNEGO, POGODA MA BYC ŁADNA :cool1: POZDRAWIAM KLUBOWICZÓW :a4fan: FILIP OGARNĄŁ SWOJĄ BESTIĘ I JEST ZADOWOLONY, RENIU MIAŁ SIĘ KÓŁKAMI POCHWALIĆ, A TU CISZA NA FORUM, MYSLAŁEM ŻE SPOTKAMY SIĘ NA BAJERKĘ PANOWIE :mysli: NO ALE COŻ MOŻE I LEPIEJ RZADZIEJ ALE W WIĘKSZYM GRONIE SPOTY ROBIĆ :tongue4: NIC NA SIŁĘ, JESLI KTOS BEDZIE MIŁA CHĘCI TO NAPISZE

BINEK KUPIŁ FELE ODEMNIE I ZOSTAŁY MI JESZCZE OPONKI ZIMOWE NA SPRZEDAŻ 195/65/R15 - 4 SZT

001cfb4c99d821bdmed.jpg

2164fe64dfac40d5med.jpg0aaea1734a50c3c0med.jpg8db33b8c2a887813med.jpg2a5b7aae52f177dbmed.jpg47e0e331ae8ad497med.jpg

AAA, I KOLEŻANKĘ SPOTKAŁEM NA MECZU, CIEKAWIE UBRANA BYŁA OKAZAŁO SIĘ ŻE BARDZO JEJ SIE AUDI PODOBAJĄ, BYĆ MOŻE PODJEDZIE NA SPOCIK ZEMNĄ

3114c0afd59dd53a.jpg

NIEDZIELA GODZ 14.18 PEWNA AUDICA WIDZIANA JEST PRZY UL.GACKOWSKIEGO W BYDGOSZCZY :gwizdanie: CZY KTOS WIE KTO TAKĄ JEŹDZI :cool1: JA WIEM :tongue4: MAJKI JEST WSZĘDZIE PAMIĘTAJCIE :evil:

fa175843982b3f69med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majki ile za bambosze?[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 23:52_________________________________________________co tu taka cisza... a moze mi strony nie odswieza dobrze :mysli:

odswierza ci napewno newman, cicho jest, klubowicze na urlopie chyba :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu taka cisza...
To cisza przed burzą :naughty: U mnie dzisiaj dojechały oponki także mam nadzieję do weekendu się uporać z założeniem na auto.

Mam do tego jeszcze "wisienkę na torcie" ale na razie nic nie mówię :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą audice z Gackowskiego na to na czesci wezmiemy :)

Ja zamawiam grilla i listwę z tylnej klapy. Tylko trzeba uważać, żeby ten łysy goryl nas nie dopadł :cool1:

Polecam ten filmik ;) Panowie, a jak kupię sobie Exeo, to będę nadal w klubie ? :mysli:

http://www.moto.wp.pl/kat,23681,title,Niemieckie-korzenie-hiszpanski-styl-Seat-Exeo,wid,11244979,wiadomosc.html?ticaid=184ca&_ticrsn=5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak kupię sobie Exeo, to będę nadal w klubie ? :mysli:
W klubie możesz być nawet jeżdżąc motorynką :naughty:

Technicznie auto poprawne (w końcu bebechy a4) ale za to prestiżu do Audi mu sporo brakuje. Tył nawet fajny ale przód to dla mnie lekki dramat :thumbdown:

http://www.a4-klub.pl/smf/seat_exeo_wnetrze_audi_kopia_z_a4_cabrio-t70513.0.html

kroghot... rozumiem że coś dłubnąłeś w traktorze co by wyjaśnić bawarce :cool1:

Na pasie koło Koronowa planują zaorkę jezdni więc nie bardzo będzie się gdzie sprawdzić. W Bydgoszczy w Myślęcinku jest ładny kawałek i tam by można podjechać na następnego spota :gwizdanie: O tyle tam jest kijowo że spacerujące staruszki często wykręcają numer na niebieskich i trzeba rozwiązywać nielegalne zgromadzenia :disgust: Ale postać zawsze można w leśnej scenerii :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh chłopaki mam dla was niespodzianka :) powiem tylko tyle że coś z autem zrobiłem a reszta to na spocie :)

Mam nadzieje że będzie jeszcze ta BMW seria 5 ???? bo jest mi niezmiernie potrzebna hehe

z chęcią bym sie na 3-ciego podłączył :mysli: ale przykro wam by się zrobiło :gwizdanie: WIDZE PORUSZENIE NA FORUM, FILIP, KROGHOT NO IRENIU JAKIŚ TAJEMNICZY CZYŻBY NA WEEKEND JAKIS SPOCIK W POWIETRZU WISIAŁ :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spotu, to można by coś wykombinować, ostatnio nie mam dostępu do neta, bo przez Zławieś przeszedł huragan, ale powoli nasza infrstruktura jest odbudowywana. Jak coś to czekam na telefon od prezesa Majka T ( T jak Trzask, nie mylić z Terminatorem albo Tysonem :kox:) :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...