Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No widzę, że Majki szaleje również na obcym gruncie hehe :evil: Jak chłopaki powrót do Torunia?

Spocik udany, powitaliśmy nowych kolegów :hi: no i ogólnie było nas całkiem sporo. Jutro wrzucę kilka fotek które jakoś wyszły.

PS. Majki sprawdź wiadomości.

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

piekny spocik, pozdrowienia dla nowych klubowiczów :good:

Opublikowano

pozdro dla nowych;) wpozo pierszy raz chyba nas tylu;d

Uwaga na czarna Nisanna Almere 5d po tuningu 2 panow policjantow;/ 1pkt c**je j**ane za zolte swaitlo mi wjebali jeszcze jeden i polece;/[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 23:14_________________________________________________sprawa bedzie w sadzie chcecie byc jako swiatkowie??

Opublikowano

Nowek weź słownik polski i przetłumacz nam z twojego na polskie :polew: co ty takie błędy walisz?? :mysli: analfabeta ?? :mysli:

Opublikowano

nie mam czasu ;p szybko pisze bo sie spiesze;d no i nerwy;d

Opublikowano

Obiecane fotki:

spot2009102801.jpg

spot2009102802.jpg

spot2009102803.jpg

spot2009102804.jpg

spot2009102805.jpg

spot2009102806.jpg

spot2009102807.jpg

Opublikowano

Podziękował ;) Fotki super.

Opublikowano

wow.. widze ze grubo było... :naughty:

Opublikowano

hej, to ja nowy maciek

mam nadzieje ze jak wracalismy fordońską i jak ruszałem ze świateł to sie nie śmialiscie

obiecuje że jak założe zimowe 12" to bedzie lepsze odejscie :tongue4:

jak na pierwszy raz było spoko

fajne macie fury

oby tak dalej

pozdro :good:[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 17:30_________________________________________________PS> kiedy bede mogl wstawis miniaturke foto? wie ktos?

Opublikowano

Wrzuć obrazek np. na imageshack.us i potem wklej samego linka do .jpg w profilu / Dane publiczne

Opublikowano

No widzę, że Majki szaleje również na obcym gruncie hehe :evil: Jak chłopaki powrót do Torunia?

Spocik udany, powitaliśmy nowych kolegów :hi: no i ogólnie było nas całkiem sporo. Jutro wrzucę kilka fotek które jakoś wyszły.

PS. Majki sprawdź wiadomości.

jak zawsze powtarzalem, jeździć trza umieć, troszke sie tasowalismy na fordonskiej, najpierw petara i tomek prowadzili no ale stary majki wyjaśnił sprawe młodzierzy przy fotoradarze że nie koniecznie trzeba zwalniać :polew: pozdrowionka :good:

Opublikowano

no hehe Majki :polew: udało sie przed fotoradarem :good: 3maj sie do następnego razu :hi:

Opublikowano

Udało sie bo w Toruniu nie wiedzą do czego służy ta"puszka" u nas zwana fotoradarem więc nie zwalniają :polew:

Opublikowano

Swoją drogą ile Majki miałeś? Ostatnio nabili ten fordoński słup ;P

Opublikowano

Wrociwszy wlasniee zrforfoniej z byta lalaa majki wbdg rzzzadziiisz;d

Opublikowano

Wrociwszy wlasniee zrforfoniej z byta lalaa majki wbdg rzzzadziiisz;d

No to dałeś popis lingwistyczny...

Ogłaszam konkurs:

Kto dziś do godziny 14.00 przetłumaczy ten wpis na polski (zrozumiały polski hehe) temu stawiam piwo :)))

Nowek Ty nie bierz udziału w konkursie, niech się chłopaki wykażą ;]

Opublikowano
:read: :read: :read: :read: to nie jest takie proste :no: :no: tak mi sie wydaje ze to zadanie dla TURBODYMOMENA :hi::polew:
Opublikowano

usunołem zobaczymy może ktoś da rade;d

Opublikowano
Wrociwszy wlasniee zrforfoniej z byta alaa majki wbdg rzzzadziiisz;d

Wróciłem właśnie z buta z Fordońskiej (było chlanie więc auto zostało)

Ałaa (chyba nogi bolą) lub Lalala (śpiew, dalszy ciąg karaoke)

Majki w Bydgoszczy rządzisz (hołd idolowi od młodzieży)

:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.