Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

IMPREZA ANDRZEJKOWA NA BARCE 28.11.09 BYDGOSKO-TORUŃSKIEGO KLUBU AUDI A4

LISTA

1. TOMEK + 1

2. RAFI +1

3. Felipe+1

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

IMPREZA ANDRZEJKOWA NA BARCE 28.11.09 BYDGOSKO-TORUŃSKIEGO KLUBU AUDI A4

LISTA

1. TOMEK + 1

2. RAFI +1

3. Felipe+1

4. Petara+1

5.

Filip spójrz na poprzednią liste bo jedną opuściłeś :tongue4:

Opublikowano

nie zastanawiac sie tylko wpisywac sie na liste bo decyzja musi zapasc do nastepnego spotu bo pewnie zaliczke trzeba bedzie wplacic :mysli:

Opublikowano

no widzisz petara chcieli zrobic imprezke bez ciebie :embarrassed: damy rade :drunk: mysle :tongue4: dalej wpisywac sie :a4fan:

Opublikowano

Do kiedy zapisy? Ja jeszcze nie wiem, a jutro śmigam do stolicy na kilka dni więc raczej będę nieobecny na forum...

Opublikowano

a kto by cie chcial :polew:ni no spoko jak co to kom

[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 02:35_________________________________________________ :sick3:

Opublikowano

IMPREZA ANDRZEJKOWA NA BARCE 28.11.09 BYDGOSKO-TORUŃSKIEGO KLUBU AUDI A4

LISTA

1. TOMEK +1

2. RAFI +1

3. Felipe+1

4. Petara+1

5. Reniu +1 ?

Opublikowano

Pomysł naprawdę godny uwagi! Niestety nie mogę wpaść w sobotę, ale za to będzie dla Was andrzejkowy secik do pobrania, z imprezki w Deja Vu w Toruniu, z pozdrowieniami dla kulbu A czwórek ;)

Opublikowano

Potwierdza sie to iz jednak nasza grupa Bydgosko-Toruńska nie jest zbyt rozgarnięta :gwizdanie: chodzi mi o to ze dobrze by było jakby sie wszyscy okkreslili czy maja zamiar isc czy tez nie mają,tak azeby mozna było robic rezerwacje jakies :gwizdanie:

Opublikowano

no przeca idzie lista osob... jak na razie 5 par to wg mnie całkiem niezle

ja sie wypowiem na dniach

p.s. Reniu... catch me na gg mam cos do obgadania :cool1:

Opublikowano

nie ma co namawiac -w srode na spocie bedzie zbierana kasa aby isc wplacic zaliczke i dokonac rezerwacji. a kto sie nie zdecyduje do srody to najwidoczniej ma inne plany na andrzejki... przeciez nikogo nie bedziemy zmuszać na sile.

Opublikowano

Ja niestety wszystkie soboty spędzam w pracy,,

Opublikowano

Potwierdza sie to iz jednak nasza grupa Bydgosko-Toruńska nie jest zbyt rozgarnięta :gwizdanie: chodzi mi o to ze dobrze by było jakby sie wszyscy okkreslili czy maja zamiar isc czy tez nie mają,tak azeby mozna było robic rezerwacje jakies :gwizdanie:

odpadam

Opublikowano
:bry: a co taka cisza na forum :gwizdanie:
Opublikowano
:drunk::sexinbed:
Opublikowano

Trza odespać swoje :drinks:

Opublikowano

ano trza :cool1: niedziela pogoda nierozpieszcza, czas laby i odpoczynku :good: po sobotnich nocnych ekscesach :naughty:[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 11:17_________________________________________________zakupilem w salonie Audi i koleżanka zrobila mi prezentację :tongue4:

c2c562ef8e0b936a.jpg

Opublikowano

hehe dobre dobre :decayed: I jak sie prezentacja udala?

Opublikowano

raczej jak sie zakonczyla :sexinbed::decayed:

Opublikowano

rafi dobrze podsumował finał prezentacji :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.