Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Mi wolno mija :gwizdanie: chciałem sie zarejestrować na to forum ogólne AUDI,ale net mi zamula i nie moge :wallbash: NIE KUPUJCIE IPLUSA :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:siema: zamulacze :decayed: jak wam długi weeeeekend mija?

wisnia sam jestes zamulacz :tongue4: :tongue4:

a weekend zajefajny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: zamulacze :decayed: jak wam długi weeeeekend mija?

kto ma długi to ma :kwasny:[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 16:36_________________________________________________

za szybko.. :thumbdown:

zdecydowanie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziu jaka tu cisza :strzal: ja myślę że jutro to was na tym parkingu pod tesco sporo będzie bo jak nie :baseball: :baseball:[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 21:11_________________________________________________ :nose:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero doszedłem do siebie po wczorajszym spotkaniu z kuzynem. Co śmieszne - można powiedzieć, że przespałem się z jednym z kandydatów do rady miasta :gwizdanie: Ściślej z jego plakatem przyklejonym do dykty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo! widze ze po dluzeszj nieobecnosci nie wiele mam do czytania...

...jutro ktos w Bydzi na spocie sie wstawia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas magikiem jest Dropsone, ale z tego co wiem programów jeszcze nie robi... :kox:;)

Poważnie mówiąc, program to nie żadna drobnostke, więc zorientuj się porządnie, przepatrz dział, zapytaj się chłopaków, może ktokolwiek zna tą firmę:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=7.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema ;)

czy znacie firmę brk-tuning z Inowrocławia? jestem u nich umówiony na program, co wy o tym sądzicie? lub czy ktoś miał z nimi styczność?

U nas magikiem jest Dropsone, ale z tego co wiem programów jeszcze nie robi... :kox:;)

Poważnie mówiąc, program to nie żadna drobnostke, więc zorientuj się porządnie, przepatrz dział, zapytaj się chłopaków, może ktokolwiek zna tą firmę:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=7.0

ja bede w tym tygodniu u mojego mechanika i chce go podpytac o ta agme w toruniu, jak cos to dam znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :hi:

Mam upatrzone autko dla mojej żony w Bydgoszczy. Przed kupnem auta chciałbym podjechać do stacji kontroli pojazdów. Czy ktoś mógłby polecić mi wiarygodną stacje w Bydgoszczy lub inny zakład z naciskiem na sprawdzenie zawieszenia, amortyzatorów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Ostatnio trochę posiedziałem na necie poszperałem i znalazłem fajny filmik:) Na przyszły sezon jeszcze może nie zdążę ale będę zbierał graty na pewno i przyszła zima będzie gruby mod. Sami zobaczcie i ocencie tylko kolorek zostanie zielony tak jak jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :hi:

Mam upatrzone autko dla mojej żony w Bydgoszczy. Przed kupnem auta chciałbym podjechać do stacji kontroli pojazdów. Czy ktoś mógłby polecić mi wiarygodną stacje w Bydgoszczy lub inny zakład z naciskiem na sprawdzenie zawieszenia, amortyzatorów itp.

OSKP Poczta Polska ul. Gajowa 99 [br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 14:29_________________________________________________Panowie co wy na to aby zorganizowac spota szybciej ... chociaz o 30 min , bo o 18 musze byc juz na osowej górze :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Ostatnio trochę posiedziałem na necie poszperałem i znalazłem fajny filmik:) Na przyszły sezon jeszcze może nie zdążę ale będę zbierał graty na pewno i przyszła zima będzie gruby mod. Sami zobaczcie i ocencie tylko kolorek zostanie zielony tak jak jest:)

Znam filmik i projekt jest mega :slina: Niestety ten tynk na końcu przekreśla wszystko :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...