Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Kolej na Bydgoszcz tylko ost coś Wam nie wyszło i Jędrek sam pojechał.

Czy to był jakiś planowany spot na którym Jędrek był sam? Kilka dni wcześniej spotkaliśmy się po odbiór koszulek i nikt nie płakał, było fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spontaniczne zawołanie nazywasz planowanym spotem? :cool1:

Planowanymi spotami nazywamy te, które są rozpisane w kalendarzu, dodatkowo dopisane w podwieszonym poście tego tematu :hi:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=127416.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu ten z koszulkami też był spontaniczny także nie możemy również mówić że to był planowany. Dobra ja nie chce się kłucić ale stanie na mrozie nie wydaje mi się dobry rozwiązaniem. Nie chodzi tu nawet o głupią drogę gdybyśmy nie chcieli jechać to byśmy siedzieli w Toruniu a Karczma jest optymalnym rozwiązaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie mówię, że był planowany :gwizdanie: odpowiadam tylko na Twój zarzut że coś nam nie wyszło.

Kolej na Bydgoszcz tylko ost coś Wam nie wyszło i Jędrek sam pojechał.

Z mojej strony kończę dyskusję, podjedziecie tam gdzie bardziej Wam będzie pasować :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... widzę że znów zaczynają się robić jakieś niepotrzebnie zgrzyty które jak zawsze nie prowadzą do pojednania, owszem Bydgoszcz jest planowana... rozumiem że Panie i Panowie z Bydgoszczy Mają bliżej poprostu do cieplutkiego domku i cieplutkich bamboszy :)generalnie jest mi to obojetne gdzie podjade, bo jeśli bedzie pogoda to i można się przejechać do Bydgoszczy...a jak bedą znów mrozy -20 :mysli: :mysli: :wallbash: ale z tego co pamiętam ostatnimi czasy to Spota w Toruniu już dawno nie było czysz to też nie prawda??? nie chce tutaj zadużo mieszać czy wypisywać na kogoś obelg zupełnie bezpodstawnych, ale osobiście uważam także że chyba warto się spotkać w ciepłym miejscu do tego przy dobrej kawie czy herbacie

mówie do wszystkich żebyście nie stawiali sprawy tak jednostronnie tak jak to ma miejsce... wy chcecie w Bydgoszczy i koniec, zupełnie nie bierzecie pod uwage innego rozwiązania, czy gdyby był spot np w Fordonie tam gdzie Grzesiu proponował w tej pizzerni także zostalibyście przy swoim? a myśle że to miejsce jest równie dobre co Karczma, tylko czy wy byście chcieli... nie można też być takim zaborczym bo takim myśleniem daleko się nie zajdzie organizując spoty ... zero kompromisów.. ale nic na siłe jak to się mówi... jeśli wolicie marznać pod Tesco.... to już jest wasz wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

nie wstyd wam zapraszać gości z Torunia na taką wioche ?? widzieliście jak Fordońska wygląda na odcinku od mostu w fordonie do wyścigowej w obie strony?? :shocked: dziura na dziurze(tego ominąc nawet nie można....pozostaje zacisnąć zęby) :shocked: o innych drogach nie wspominając :wallbash: na trasie z bydg do torunia to chociaż dziur nie ma :kox:

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już nie chodzi o dziury... wszędzie trzeba na nie uważać w zime bo jest ich masakryczna ilość... w Toruniu także pełno....

ale warto się spotkać we wspólnym gronie a nie robią się jakies idiotyczne grupy... dosłownie żal.... trzeba ulec czasem i zrobić coś dla drugiej osoby a nie robić tak bo samemu wygodnie. bliżej .. ciekaw jestem gdyby ktoś załatwiał koszulki z Torunia jak by to wyglądało... :mysli::thumbdown:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 11:08_________________________________________________i to tyle z mojej strony w dziecinnych kłótniach nie mam zamiaru brać udziału... moge podjechac tutaj i tutaj... ale na dłuższą mete tak być nie może....

Pozdrawiam i życze wszystkim miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej nie chodzi o dziury tylko o zwykłe spotkania w ciepłym wypić coś zjeść itd.Tak jak Grzesiu wspominał ma koło siebie knajpkę którą również można sprawdzić. Po co byl zakładany wątek odnośnie nowych miejsc spotkań skoro z tego nie chcecie korzystać :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Blondi a jak Ci smakowała pizza z pieca palonego drewnem?? na moje to bez porównania z elektrykami :kox:

parasole latem to wogóle kox bo kolo samochodów praktycznie mozna zjeśc i się napić :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...