Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Z Bydgoszczy może jeszcze będę ja z bratem. Tym razem A4. Jedziemy na żużel więc postaramy sie zajrzeć na spota :) Zależy o której wyruszymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanko mial ktos moze taki problem? mam audi 1.8T quatrro z LPG, na 1,2 biegu zbiera sie jak głupie ale na 3 tak od ok4 tys obrotow zaczyna sie delikatne poszarpywanie i jakby delikatny spadek mocy tak samo na 4 biegu. swiece wymienione na kompie zero bledow no i spalanie poszlo duzo do gory slyszal ktos o takim problemie? prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki za spota :naughty: atmosfera jak zawsze git :good: a "esa" była tak szybka :polew: , że niestety nie widzieliśmy jej nawet jak już było po spocie ;([br]Dopisany: 16 Październik 2011, 18:49_________________________________________________Jędrek i Damian poszedł mail :wink4:

Manny dawaj zdjęcia z tej nowej busoli pokaż czy była warta "takiej" obstawy w transporcie przez most :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanko mial ktos moze taki problem? mam audi 1.8T quatrro z LPG, na 1,2 biegu zbiera sie jak głupie ale na 3 tak od ok4 tys obrotow zaczyna sie delikatne poszarpywanie i jakby delikatny spadek mocy tak samo na 4 biegu. swiece wymienione na kompie zero bledow no i spalanie poszlo duzo do gory slyszal ktos o takim problemie? prosze o pomoc

jedź do gazownika na początek,ktoś tak miał ostatnio :mysli: i jakis moduł gazu trzaśnięty był czy cus takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki za spota :naughty: atmosfera jak zawsze git :good: a "esa" była tak szybka :polew: , że niestety nie widzieliśmy jej nawet jak już było po spocie ;([br]Dopisany: 16 Październik 2011, 18:49_________________________________________________Jędrek i Damian poszedł mail :wink4:

Manny dawaj zdjęcia z tej nowej busoli pokaż czy była warta "takiej" obstawy w transporcie przez most :polew:

ok dzieki za maila:) będe naganiał klientele :P

Dariusz dawaj foto :P [br]Dopisany: 16 Październik 2011, 21:54_________________________________________________ludzie to mają pomysły.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota :hi: Dopiero wróciłem :gwizdanie: Jak pojechałem po Anię na starówkę to spotkałem znajomych i się w Toruniu zasiedzieliśmy ;)

Damian dzięki za pomoc! :notworthy: Przy najbliższej okazji stawiam browara ;P

Fotki zaraz będę zgrywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...