Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Ręcę pourywać :facepalm: Ktoś się połasił na lampki oświtlenia tablicy, a w sumie jedną lampkę. Przy okazji blendę uszkodzili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Ręcę pourywać :facepalm: Ktoś się połasił na lampki oświtlenia tablicy, a w sumie jedną lampkę. Przy okazji blendę uszkodzili...

Na ty świecie same k...y i złodzieje :-/

Wrócę do mojego problemu z nowym pytaniem :-) Wiem już że problem jest z zużytymi poduszkami amortyzatorów po założeniu gwintu zawias się usztywnił i poduszki dostały w piz*e krótko mówiąc niestety do sportowego zawieszenia zwykła poduszka nie bardzo zda egzamin (tak mówią) może się mylą, i tu pytanie gdzie kupie poduszki do (niezwykłego) sportowego zawieszenia??

Pozdrawiam Panią z czerwonej B5 na klubowych ramkach początek rej. CSW :naughty: i przepraszam za zajechanie drogi na Sienkiewicza ok. godz. 12.20 :kwasny: to ja jechałem tym białym Sieciento autko służbowe ;)

Edytowane przez szewczyk91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ori poduszki na roznych zawieszeniach 1be 1ba gwincie skreconym na 62-63cm na airze i nic sie nie dzieje i nie piszczy. Sprawdz moze w etce ile nowe ori o ile jeszcze produkuja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :D

Widziałem cię dzisiaj chyba na kujawskiej, ładną bandę wozisz. :D

Patykiem pisane

Mega banda każdy z roboty wracać chce tym cudem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :D

Widziałem cię dzisiaj chyba na kujawskiej, ładną bandę wozisz. :D

Patykiem pisane

Mega banda każdy z roboty wracać chce tym cudem :naughty:

Ty na Glinkach robisz? Bo wczoraj przejeżdżałem i widziałem że podobna stała

Patykiem pisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuję w MWIK Bydgoszcz na Toruńskiej przy Tesco :wink: a tam na glinkach też już widziałem tą audiole gość mieszka na Toruńskiej i przeważnie jeździ na zloty tego mobilku bydgoskiego czy coś takiego bo nie raz go widzę :P nie mogłem odpowiedzieć z cytatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuję w MWIK Bydgoszcz na Toruńskiej przy Tesco :wink: a tam na glinkach też już widziałem tą audiole gość mieszka na Toruńskiej i przeważnie jeździ na zloty tego mobilku bydgoskiego czy coś takiego bo nie raz go widzę :P nie mogłem odpowiedzieć z cytatem

trochę go z chromem poniosło,ale ogólnie tragedii nie ma

chociaż moja teraz też wygląda jak po dzwonie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tym chromem to poleciał :-D a twojej to jeszcze nie widziałem ale te fele w pomarańczu mi się widzą :-P dzisiaj dobra pogoda na spot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Macie jakiegoś speca od spawania plastiku w Bydgoszczy, który w miarę tanio i dobrze dospawa dokładki do zderzaka w b5? Auto stoi u lakiernika w Bdg i fajnie, jakby ktoś w miarę blisko to ogarnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Macie jakiegoś speca od spawania plastiku w Bydgoszczy, który w miarę tanio i dobrze dospawa dokładki do zderzaka w b5? Auto stoi u lakiernika w Bdg i fajnie, jakby ktoś w miarę blisko to ogarnął.

http://www.pkt.pl/rutkowski-lotariusz-naprawa-element%C3%B3w-plastikowych/1861193/5-1/ sąsiad moich rodziców,podobno dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prawdopodobnie będę w piątek w Bydzi można ogarnąć jakiś spocik w wieczornych godzinach a później jakąś flaszeczkę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...