Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

zima jest kapelusz trzeba mieć :decayed:

Buła wiem, że obracasz to w żart ale sytpa tu jest jakby ktoś umarł...

...ile razy zapraopnuje ktoś spota to są 3 do 5 osób :thumbdown::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manny tak jak mowilem przez tel - operacja sie udała. najlepsze jest to ze chcialem tą pompę zamontować sobie na spokojnie w garażu. Wziąłem ją do wozu i pojechałem na stacje bo musiałem zatankować... i co .. zonk. bez pompy rygiel od klapki wlewu paliwa jest zamknięty. szokkkk..

musiałem zjechać i na szybko na kablach zamontować - krótki test i .... tadaaaaaaaaaaaaa działa i na razie za***iście.. chyba nawet lepiej niż oryginalna bo szybciej otwiera i krócej pompka chodzi. także na razie megaa hapy

tutaj foto z mojego moda:

http://img803.imageshack.us/img803/719/20130115144742.jpg

Przełożyłem ten cały plastik, który się nakłada na silnik no i dalej całą górę grafitową bo wirnik od passata 2x wyższy

Jak chcesz bez pompki otworzyć wlew to po prostu dmuchasz w wężyk który wychodzi z pompki :decayed:

Przerabiałem to w B5 jak mi się zimne luty w pompce porobiły :naughty:

PS Conajmniej głupio to wyglądało, zajeżdżam na stację, wlew zamknięty. Otwieram bagażnik z kluczyka, rozbieram obudowę pompki, wyciągam wężyk i dmucham :polew: Ludzie głupio się patrzyli :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj tamtedy ze 3 razy jechalem i jeszcze raz bede ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa.. to z roboty wracałem, wyjeżdżałem z Wyszogrodzkiej w Fordońskiej. jeżdżę tamtędy bo Łowicka w remoncie od miesiąca i cholery już dostaję :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manny tak jak mowilem przez tel - operacja sie udała. najlepsze jest to ze chcialem tą pompę zamontować sobie na spokojnie w garażu. Wziąłem ją do wozu i pojechałem na stacje bo musiałem zatankować... i co .. zonk. bez pompy rygiel od klapki wlewu paliwa jest zamknięty. szokkkk..

musiałem zjechać i na szybko na kablach zamontować - krótki test i .... tadaaaaaaaaaaaaa działa i na razie za***iście.. chyba nawet lepiej niż oryginalna bo szybciej otwiera i krócej pompka chodzi. także na razie megaa hapy

tutaj foto z mojego moda:

http://img803.imageshack.us/img803/719/20130115144742.jpg

Przełożyłem ten cały plastik, który się nakłada na silnik no i dalej całą górę grafitową bo wirnik od passata 2x wyższy

Jak chcesz bez pompki otworzyć wlew to po prostu dmuchasz w wężyk który wychodzi z pompki :decayed:

Przerabiałem to w B5 jak mi się zimne luty w pompce porobiły :naughty:

PS Conajmniej głupio to wyglądało, zajeżdżam na stację, wlew zamknięty. Otwieram bagażnik z kluczyka, rozbieram obudowę pompki, wyciągam wężyk i dmucham :polew: Ludzie głupio się patrzyli :doh:

heheh a widzisz..... na to nie wpadłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak M.S. będzie miała czas to też się zjawie :polew:

:shock3: chyba nie będziecie się bić ? :polew::polew::polew:

nie będzie zamieszek, będzie spokojnie chyba, że Jędrek będzie zazdrosny :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ----------

jak M.S. będzie miała czas to też się zjawie :polew:

:shock3: chyba nie będziecie się bić ? :polew::polew::polew:

nie będzie zamieszek, będzie spokojnie chyba, że Jędrek będzie zazdrosny :polew:

jakoś się podzielicie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...