Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

No i jak? Jeśli ma wypalic to trzeba się szybciej orientować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

ja tez dzisiaj odpadam...na 22 do pracy :confused4:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 18:57_________________________________________________a nie lepiej latem pomyśleć o czymś takim....np jakiś piknik z dzieciakami i autkami na terenie ośrodka?? :mysli:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 18:58_________________________________________________można by jakis proporczyk na spokojne zrobić na pamiątke dla "Domu Dziecka",no i my na spokojne koszulki bysmy mieli i flage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez dzisiaj odpadam...na 22 do pracy :confused4:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 18:57_________________________________________________a nie lepiej latem pomyśleć o czymś takim....np jakiś piknik z dzieciakami i autkami na terenie ośrodka?? :mysli:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 18:58_________________________________________________można by jakis proporczyk na spokojne zrobić na pamiątke dla "Domu Dziecka",no i my na spokojne koszulki bysmy mieli i flage

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Letnia akcja nie wyklucza wielkanocnej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że musi to być dograne na ostatni guzik, ale przede wszystkim musi być odzew i chęci. Sprawa naszych koszulek czy proporczyków to myślę, że najmniej istotna kwestia :tongue4:

Dalibyśmy radę ale w dwie, trzy osoby nie ma co się porywać, bo tylko można narobić zawodu :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

trzeba wybrać reprezentantów klubu i już... żeby cała ekipa się tam nie wysypała bo kocioł tylko się zrobi[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 19:46_________________________________________________proponuje 3 osoby-Reniu ,Majki,Filip[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 19:47_________________________________________________zobaczcie jak to zrobili koledzy z Hondy

http://www.mmbydgoszcz.pl/4589/2009/12/22/honda-team-bydgoszcz-odwiedzil-dom-dziecka-w-jaksicach?category=interwencje[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 19:49_________________________________________________i poproszę o żywy udział w temacie skoro ma być wszystko zapięte na cacy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowicie co jak i gdzie bo czytam i tym razem sie zakrecilem o co teraz kaman :evil:

zbieramy dla dzieciakow???? jak tak to ile i komu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że będzie ciężko może tak jak pisał Reniu na spokojnie ale w innym terminie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Coś mi się wydaje że będzie ciężko może tak jak pisał Reniu na spokojnie ale w innym terminie????

nie przypisuj Reniowi(z cały szacunkiem) moich pomysłów :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Grzechu pisał by nie sr** ogniem :polew:

Ja tam chetnie się w taką akcję włączę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chetnie się w taką akcję włączę :good:

ja jak zawsze z drużyną :good:

w kupie siła :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że będzie ciężko może tak jak pisał Reniu na spokojnie ale w innym terminie????

nie przypisuj Reniowi(z cały szacunkiem) moich pomysłów :polew:

No dobrze, dobrze Grzesiu :wink4: już nie będę taki rzeczywiście pomysł był Twój!!!! Ja chłopaki jestem z wami otwarty na propozycje tylko z góry mówię że jestem zawalony na tę chwilę w pracy i nie mam głowy na pomoc w organizacji. Wielkie I'm sorry :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem k**wa za... robic liste spotykamy sie zrzuta jedziemy do makro we 2 osoby szykujemy slodycze i jazda to takie trudne czy mi sie ywdaje[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 22:31_________________________________________________kto wie jak wyslac badz zapakowac alufelgi na wysylke??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...