Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

ja zderzak opakowałem w folię taką żywnościową Jana Niezbędnego czy czegoś podobnego :P dałem kurierowi i nara:P

co do Domu Dziecka jestem jak najbardziej ZA! taką akcję robi co roku SRTB na Boże Narodzenie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

nowek spokojnie ludzie pracuj itd :gwizdanie: Ty jestes troche zbyt narwisty :gwizdanie: nie musza byc swieta zeby dzieciaka sprawic przyjemnosc cos sie wymysli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ku***a za... robic liste spotykamy sie zrzuta jedziemy do makro we 2 osoby szykujemy slodycze i jazda to takie trudne czy mi sie ywdaje[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 22:31_________________________________________________kto wie jak wyslac badz zapakowac alufelgi na wysylke??

Może i nie jest trudne ale uwierz mi że czasu jest mało tym bardziej że prowadzimy debatę na forum i tyle. Pewnie bym się zjawił dzisiaj w Tesco to by się porozmawiało bo tak najlepiej ale byłem offline od 16-20 i przeczytałem info za późno. Tak jak pisałem wcześniej jestem otwarty na pomysły piszcie co i jak i zrobie wszystko by jakoś pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Ja jestem ku***a za... robic liste spotykamy sie zrzuta jedziemy do makro we 2 osoby szykujemy slodycze i jazda to takie trudne czy mi sie wydaje

jak będziesz miał rodzine na utrzymaniu to zobaczysz jakie to "łatwe" :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wigilie tez mieliśmy robić...zresztą ja czekam na nasze guru kiedy zarządzi spotkanie
Ale tu nie ma żadnego guru :naughty: pojawił się jakiś uzurpator? :polew:

Byłeś Nowek się dowiadywać czego im potrzeba? Miejsce wybrane? Jak na razie nie padły żadne konkrety, poza tym że chciałby "ktoś" "coś" "kiedyś" zrobić (celowo piszę nieokreślony). Zero konkretów.

Może rzeczywiście lepiej się do tego przygotować, przemyśleć sprawę i zrobic to po dorosłemu? :mysli::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona powiedziała, że może zrobić paczki. 20PLN to nie majątek ale czy starczy? By nie wyszło po dwa cukierki na paczke ;) Trzeba dowiedzieć się ile jest dzieciaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

skoro po 20zł sie skladamy to może dowiemy sie ile jest chłopaków a ile dziewczyn i chłopakom kupimy np miniaturke audi( w końcu zabawkę będa mieli dłużej niż słodycze), http://www.allegro.pl/item974129000_audi_a4_1_43.html

a dla dziewczynek coś takiego np http://www.allegro.pl/item967868789_lalka_barbi_ksiezniczka_wrozka_elfik_calineczka.html .koszt jednej i drugiej zabawki po 10zł[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 13:40_________________________________________________teoretycznie jedna osoba zapewni dwóm dzieciakom prezent :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowek prosił o przekazanie, że kontaktował się z Domem Dziecka i są jak najbardziej otwarci na pomoc/ współpracę. Zostały podane potrzeby i forma współpracy/ patronatu. Myślę że jak Nowek się pojawi, to dokładnie opisze ze szczegółami co i jak.

Z naszej strony po prostu musimy się spotkać i przedyskutować kwestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec TAK TO CO DZIECIAKI POTRZEBUJĄ TO JAKIEŚ RZECZY DO UCZENIA ZESZYTY PIERDOŁY BĄDŹ TEZ ŚRODKI CZYSTOŚCI PROSZKI SZAMPONY ITP.TAM GDZIE BYŚMY JECHALI BY BYŁO 10 MAX 14 DZIECIAKOW.co do rozmowy z kierownikiem spytal się czy będziemy ich patronem i zęby np raz w miesiacu przyjechac czy cos.Gdzies tam majao srodek wypoczynkowy i tam możemy nawet przyjeżdżać na piknik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z deklaracją o patronacie byłbym bardzo ostrożny. Zacznijmy od małych działań i zobaczymy jak nam to wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Nie pakujmy się na razie w takie coś. Akcja super, ale z jakąś szerszą współpracą bym się wstrzymał na razie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamietać o tym, że nie występujemy jako A4-Klub-Polska. Myślę, że kierownik placówki zrozumiał Cię jako wysłannika AKP, skoro proponował patronat. Jesteśmy tylko odłamem regionalnym lub jak kto woli kilkoma mniej lub bardziej zgranymi żuczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Popieram. Nie pakujmy się na razie w takie coś. Akcja super, ale z jakąś szerszą współpracą bym się wstrzymał na razie...

zgadzam sie...z reszta widać że tylko kilku z Nas bierze udział w pomyśle...reszta albo się boi albo olewają sprawe :confused4: [br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 16:10_________________________________________________skoro wiemy jakie jest zapotrzebowanie i ile jest dzieciaków to trzeba się spiknąć i omówić temat[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 16:21_________________________________________________P.S zna ktoś czerwonego RS-a b5??mijał mnie gościu na kamiennej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znam był do kupienia za 36 tyski na żwirki i wigory w komisie.Kolejny mod panowie nadszedł;] Ja mu mówiłem ze jesteśmy my z kuj pom i trzeba by się spotkać osobiście i obgadać .Ale mam na myśli 2 osoby np Reniu i majki bądź Felipe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...