Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Gość -makaveli-

Ja jade na bank najwyzej zagoscimy w WLKP we 3 auta a reszta niech sie wstydzi :gwizdanie:

myśle że nie mają się czego wstydzić :cool1: poprostu część nie może jechać (pomyśl jak się czują skoro bardzo chcą a nie mogą :mysli:) a część nie chce jechać i tyle(wolna wola każdego człowieka :wink4:)[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 21:47_________________________________________________my skupmy się na godnym reprezentowaniu kujawsko-pomorskiego w WLK :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam brak slow z 20 aut ktore potrafily sie pokazac na spocie miejscowym na wyjazd nie ma nawet 10aut !! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur nie wszyscy mają czas... ja od samego początku mówiłem, że pojadę na 50%, a 50% to nie 100% więc od samego początku nie było to nic pewnego z mojej strony i do tej pory nie jest. może się zdarzyć tak, że powiem, że nie jadę i w końcu się uda i zjawię się na orlenie... nie wiadomo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie pije do nikogo z osobna tylko do calej sekcji bo musisz przyznac ze 3 no moze 4 auta to jest nic w porownaniu z tym co potrafilobyc na spotach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale od dawna bylo wiadomo ze mamy jechac na spot WLKP a tu nikomu nie pasuje ...no nic nie moja sprawa moze Majki jako prezes ludzi zmotywuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co tu gadać jada ci co chcą ci co mogą proste.Ci co pojada będą happy ci co nie to ich problem.Fakt brak zgrania grupowego.Ostatni tydzień przyniósł nam wiele wrażeń przesunęło się kilka spraw i jest to do zrozumienia.Zauważcie ze inne woj nas nie odwiedziło wcale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne są Audi V8 ale niekoniecznie ten egzemplarz... zobacz jakie błoto ma pod nogami kierowca :thumbdown: Śmiem twierdzić że to już złom.

Niestety zadbane egemplarze będzie coraz trudniej znaleźć ;(

Od lat jestem zakochany w tym bulgocie :slina:

Old Panzer - Audi V8

* * *

Odnośnie wyjazdu do Poznania bardzo boleję, że moje plany musiały się zmienić, bo od dawna się grzałem na ten wyjazd. Niestety takie jest życie i nie zawsze jest tak jakbyśmy sobie tego życzyli :sorry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie i panie :)

Wczoraj umyłem samochód zeby strzelic foty do otomoto i zauwazylem ze brakuje mi elementu (zaślepka która powinna znajdować się za tą belką)... nie wiem czy ktos go pozyczyl bo ostatnio jestem zmuszony trzymac samochod pod golym niebem czy moze odpadl... chociaz ta druga opcja malo realna mi sie wydaje bo i niby dlaczego mialoby samo odpasc, poza tym ten plastyk jest od srodka wiec nawet jakby co to powinno wpasc do srodka a nie wypasc :)

Teraz pytanie do was, czy ktos sie moze orientuje jak to cos sie nazywa? Poszukam na allegro ale jakbym nie znalazl to moze ktos z was pomoze :)

aypz4k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolu to się nazywa kratka do zderzaka:) założyłem 18-stki! :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...