Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

http:e2b86155426ff6c7m.jpg[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 19:58_________________________________________________b0e634aab78a68ffm.jpghttp:[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 20:03_________________________________________________kolega dropsone ma sporo pojęcia o elektryce :naughty:[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 20:08_________________________________________________[img]92411a52800b573am.jpg teraz już tylko xenon 4300K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Nie no jest pięknie :good: Widze również że pojawił się gril poliftowy, no chyba że miałeś wcześniej :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba w końcu sie pojawisz na spocie felipe avant co??? :mysli:

pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20-22 marca na lucznice jest moto-show jakby co :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze na 100% niewiem bo musze troche remont podgonic... ale jak bedzie wiecej chetnych na niedziele to postaram sie byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę musiał odwiedzić Łódź, niestety odpadam ze spotu

a tak na marginesie - podobnie jak Czarek - podzielę się z Wami dobrymi wrażeniami z obsługi klienta w Skodzie na Kusocińskiego

bardzo miłe chłopaki, bystre, nie robią nic na odwal się - całkiem inaczej niż w ASO Audi, gdzie trzeba czekać Bóg wie jak długo a i z komunikatywnością kiepsko, poza tym jak mają problem, to rozwiązaniem na wszystko jest zamawianie nowych części...

idzie wiosna...

zmieniłem koła na letnie, oby nie było już śniegu - zakupione dystanse okazały się lipne - z czterech pasował tylko jeden - w pozostałych trzech otwory wyfrezowano nieprecyzyjnie, niesymetrycznie i nie wchodziły w nie śruby - trzeba było je trochę zjajowacić i teraz nie jestem pewien, czy to bezpieczne dla auta - jakby nie było zmienia się środek ciężkości takiego pierścienia dystansowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar się pojawić. Jak będzie pogoda to rezamy lampki w sobotę :evil: chociaż wątpię że się ociepli na tyle żeby mi ręce nie odpadły przy dłubaniu, a na szybko robić nie ma co.

W razie jakby nie wyszło z lampami to pojawię się ze starymi oczami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć :good: Jutro odpuszczm rezanie lampek, będą musiały poczekać do przyszłego tygodnia :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przyjeżdża ktoś na spocik autkiem z takim samym silnikiem jak mój?, to ja chętnie bym się przejechał, porównał bo cały czas mam wrażenie, że coś moje autko niedomaga. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie... zazwyczaj pojawiają się w większości albo 1.9 albo 2.8 :evil: taki jest rozkład sił w byd-tor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...