Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Najlepszego Filip :drinks:

Kieras... Nowa Skoda jest fajna ale teraz byś nie miał skrzywionych poglądów trzeba Cię wsadzić do Nowej A8 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego naj naj najlepszego Felipe :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Najlepszego Filip :drinks:

Kieras... Nowa Skoda jest fajna ale teraz byś nie miał skrzywionych poglądów trzeba Cię wsadzić do Nowej A8 :kox:

Reniu ...

Ja to wszystko rozumiem sa samochody i zabawki ... w porównaniu do nowego a8 to 90% reszty aut to włąsnie zabawki ... nowy superb na full kosztule +/- 150 tys zl ? a nowe a8 ile ? 450 tys zl ?

We wrześniu wybieram sie na wycieczke do Maranelo i Sant Agata .... kumaci wiedzą co tam jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dobre trzeba płacić :naughty: Superb przyzwoite auto za dobre pieniadze choć styliści pewnie celowo zje&@#li tył by auto nie było lepsze od Paska :naughty:

Nowa Octavka też dobre auto... ale ja po prostu nie lubie skodziarzy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że skoda nigdy nie będzie lepsza od vw czy audi, koncern na to nie pozwoli. Od kilku lat mam okazję jeździć octavią i powiem, że oprócz plastikowego wnętrza nie mogę nic zarzucić skodzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nee , wkręcę się czy czasem nie potrzebują kogoś do roboty ... a jak nie tam to jescze pozostaje lambo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę o zmianie concerta 1 din na rns-e. Ma ktoś jakąś firmę do polecenia :naughty:

Mozesz miec klopot, Artur tez szuka rns-e ale z tego co mowil to praktycznie nie do kupienia :) No chyba ze zle szuka albo chce prawie za darmo

http://allegro.pl/item1095672016_audi_rns_e_a4_rns_lubuskie_polskie_menu_montaz.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolegów i koleżanki odwiedzę w Bysi :naughty: Jadę na awarię :gwizdanie: będzie wiecej kasy na wypłatę.Może kogoś spotkam i pokłonie sie :hi: Będę w okolicach Fordońskiej a Gajowa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie znalazło by się jeszcze więcej ale to żadne atrakcje cenowe nie są :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linki. :notworthy: Ja znalazłem http://www.nawigacje.bydgoszcz.pl/nawigacje_fabryczne.html. wołają z montażem 2200. Zastanawiam się czy kupować sam navi i rezać wszstko - kosz 2din, antena,złącza rns,ponoć nawet panel klimatronika trzeba wymienić czy zlecić i bulić i ma się ALL :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linki. :notworthy: Ja znalazłem http://www.nawigacje.bydgoszcz.pl/nawigacje_fabryczne.html. wołają z montażem 2200. Zastanawiam się czy kupować sam navi i rezać wszstko - kosz 2din, antena,złącza rns,ponoć nawet panel klimatronika trzeba wymienić czy zlecić i bulić i ma się ALL :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

te firmy w Bydgoszczy to sobie mozna wpuscic w buty!!!!

I nie chodzi o sam zkup NAVI- musisz kupic: panel kilmatronika, kosz 2din, wiaze sie to z rozebraniem calego tunelu...itd itd...wiec sie zastanow jeszcze raz...firmy w Bydgoszczy ktore proponuja z montażem sa do...no wszyscy wiedza do czego...

...wiec jesli juz sie zdecydujesz to rezaj sam, ale proste to nie bedzie...od cholery roboty...glupich konektorkow mozesz czasem szukac tydzien albo lepiej wiec roboty troche jest i kablekowania rowniez...

Dodam dla Karola ze ja sie rozgladam ale nie za takimi uzywkami po 1700 bo to nie ma glebszego celu...za ta kase to mozna nowa kupic :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...