Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 06:52_________________________________________________Dzięki Blondi za życzenia dla nas :decayed:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 06:54_________________________________________________Wczoraj byłem z Arturem po auto. Wszystko cacy, prócz lewarka zmiany biegów, który lata jak grzybiarz po lesie. Auto miesiąc naprawiane i mieli czelność oddać niesprawne :disgust: Trzeba było widzieć Arcziego jak się zagotował. Jak zamknął drzwi pasażera wsiadając do mojego auta , mało z mojej strony się nie otworzyły :decayed:

I pewnie kolejne dwa tygodnie poczeka. DZIADOSTWO !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

SPOT Niedziela, 3 październik 2010, godz. 18.00, Toruń - Piotr i Paweł na ul. Broniewskiego

1. damian_qbass

2. Reniu

3. Bebeto na 99,9%

4. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOT Niedziela, 3 październik 2010, godz. 18.00, Toruń - Piotr i Paweł na ul. Broniewskiego

1. damian_qbass

2. Reniu

3. Bebeto na 99,9%

4. krzychu-trn

5. Rafi

6. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dawno nie byłem na forum, hektary do czytania. Na spota bym się pisał, ale na 3 tygodnie Zabrze jest moim miastem. Za to na pewno zaliczę spot w Katowicach mają we wtorki a ja mam żabi skok. Ciekaw jestem ilu ich się tam zjeżdża :mysli:

Podpisik fajna sprawa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 08:09_________________________________________________jak tam dzionek :kawa: ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzion jak każdy inny pracujący... śpiący :lazy: więc tylko kawa może mnie uratować :kawa:

Kieras... ale masz pięęęęękny avatar :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wszystkiego Najlepszego Panowie bo dzisiaj Dzień Chłopaka :polew: :polew:

damian dla ciebie spot jest na 17:30 zebys do 18 sie wyrobil :polew:

budzik sobie wcześniej nastawie po sobocie :polew: będzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za wczorejsze zyczenia, ja znowu troche zalatany, i trzy dni na forum mnie nie bylo

a tak pozatym

pany ma ktoś miernik żeby sprawdzić prąd czujnika kolektora dolotowego (N75 o ile się nie myle), czy jest te 12V bo non stop mi w awaryjny turbawa wchodzi :hi:

jestes pewny ze to tak sie sprawdza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare razy złapałem notlaufa :wallbash: chce zczytać błędy, może porobić logi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany ma ktoś miernik żeby sprawdzić prąd czujnika kolektora dolotowego (N75 o ile się nie myle), czy jest te 12V bo non stop mi w awaryjny turbawa wchodzi :hi:

jestes pewny ze to tak sie sprawdza?

Pomiar dokonuje się pomiędzy 1 pinem a masą i powinno być 12 V.Po wymontowaniu N75 jego rezystancja powinna wynosić między pinami około 17 ohm lub bardzo blisko.Ja bym wykonał logi dynamiczne,jeżeli nic błędów nie wykazuje innych.Może turbina albo wężyki(jakieś nieszczelności lub zagięty jakiś wężyk,może byc też potrzebne czyszczenie turbawki).Miernik posiada kilku z nas.Za drobną oplatą można wypożyczyć :wink4: Teraz nie jestem pewny na 100% ale chyba pin nr 1 to ten od wygięcia jak jest na dole ,to po lewej stronie.Lepiej niech Grześ opisze dokładnie co mu się dzieje w autku.Może wspólnymi siłami pomożemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

pany ma ktoś miernik żeby sprawdzić prąd czujnika kolektora dolotowego (N75 o ile się nie myle), czy jest te 12V bo non stop mi w awaryjny turbawa wchodzi :hi:

jestes pewny ze to tak sie sprawdza?

Pomiar dokonuje się pomiędzy 1 pinem a masą i powinno być 12 V.Po wymontowaniu N75 jego rezystancja powinna wynosić między pinami około 17 ohm lub bardzo blisko.Ja bym wykonał logi dynamiczne,jeżeli nic błędów nie wykazuje innych.Może turbina albo wężyki(jakieś nieszczelności lub zagięty jakiś wężyk,może byc też potrzebne czyszczenie turbawki).Miernik posiada kilku z nas.Za drobną oplatą można wypożyczyć :wink4: Teraz nie jestem pewny na 100% ale chyba pin nr 1 to ten od wygięcia jak jest na dole ,to po lewej stronie.Lepiej niech Grześ opisze dokładnie co mu się dzieje w autku.Może wspólnymi siłami pomożemy.

Grześ temat ogarnięty....pęknięty wąż wychodzący z turbiny do coolera :cool1:

Dzięki za zainteresowanie tematem :good::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOT Niedziela, 3 październik 2010, godz. 18.00, Toruń - Piotr i Paweł na ul. Broniewskiego

1. damian_qbass

2. Reniu

3. Bebeto na 99,9%

4. krzychu-trn

5. Rafi

6. Komar

7. ArturB6 - chyba :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kieras ustrzelony przed UTP :good:

A chwilę później mnie ustrzelił fotoradar na fordońskiej :wallbash: :wallbash: :wallbash: Cholera, gdybym wyjął tę cholerną antenę CB...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...