Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

W sumie w zime to jeszcze mniej,bo połowę km zrobie w miejscu jak będe ruszał :wallbash:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 12:19_________________________________________________BubaAKP możliwe że cie na leśnym widziałem? Tzn. czarną cygarete?

tak mogłeś mnie widzieć

co do 2,5 V6 to mają one wadę wałków w głowicach które się wycierają i pada cała hydraulika

już nie pamiętam w którym roku usunięto wadę. Niemniej jeśli ktoś planuję takie auto to musi bardzo dokładnie to sprawdzić bo koszt jest bardzo duży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.5 tdi poprawione jest od 2003 albo 2004 (silniki, który oznaczenie rozpoczyna się na B)... ja dziś śmigam cały dzień A6 i quattro daje radę.. zwłaszcza jak się ESP i ASR wyłączy to pięknie leci bokiem :naughty:

PRZYPOMINAM O WPŁATACH NA KOSZULKI!!!! im później przelejemy, tym później dostaniemy koszulki. a ja nie mam zamiaru wykładać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to silniki specjalnej troski, tutaj możesz poczytać o wadach poszczegolnych wersje tego motoru:

http://www.a6klub.pl/a6-c5-silniki-25tdi-v6-wszystkie-typy-kompendium-wiedzy-vt13669.htm (od jakiegoś czasu trzeba być zalogowanym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa A6 :gwizdanie: nie podoba mi się :disgust:

http://moto.onet.pl/238578,8190841,2,zdjecie.html

myślałem że tylko BMW robi się coraz brzydsze :wallbash:

Fakt chyba idą w złą stronę :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu nabazgraliscie niezle :tongue4: kolejny tydzien bez neta mnie wykonczy ;( jednak zawsze do znajomych mozna podskoczyc :decayed: no pogoda swietna :kwasny: dobrze ze nowy akumulator zakupilam :radocha: bo by niunia juz nie odpalila ....

tylko kurcze zamki mi zamarzaja i to mnie wkurza :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

gdzie Ci co mieli być na torze BMW :disgust: czekałem od 18:50 - 19-20 i nikogo nie było :angry:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 19:59_________________________________________________dwa silniki w jednym :shocked:

to ci rezacze dopiero :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się nowe A6 podoba.... i to nawet bardzo. prawda jest taka, że każdy z nas by chciał takie mieć :slina: Grzechu namierzony na na Piastowej ok 19:40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie Ci co mieli być na torze BMW :disgust: czekałem od 18:50 - 19-20 i nikogo nie było :angry:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 19:59_________________________________________________dwa silniki w jednym :shocked:

to ci rezacze dopiero :notworthy:

Grzechu ja zmieniłem plany.

Byłem na parkingu LM i Achane (czy jakoś tam :>) Tak cisnąłem furkę, żę turbinę rozgrzałem do czerwoności dosłownie :kox: :kox:

Nie mogłem się na nią napatrzeć było naprawdę kozacko.

Jak coś to możemy się na jutro umówić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Jak coś to możemy się na jutro umówić?

może podjade pod Auchan-a/LM :mysli: jeszcze jutro dam znać,to bym nagrywał Twoją zabawe :kox: z zewnątrz i wewnątrz :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...