Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Manny ty chyba byles na laserfight... mozesz cos powiedziec co i jak ? fajne to nie fajne?

mam opcje isc na to w piatek i nie wiem czy warto

Nie jest to prawdziwy paintball, ale zdecydowanie polecam :good: Nie spróbujesz to się nie przekonasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: pytanie mam... wlasnie dostrzeglam iz nie mam rejestracji z przodu i nie wiem czy ktos ja ukradl czy zgubilam co w takie sytuacji???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowek miał ostatnio taki przypadek, także będzie najlepiej zorientowany co trzeba zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=wera :) ]

:bry: pytanie mam... wlasnie dostrzeglam iz nie mam rejestracji z przodu i nie wiem czy ktos ja ukradl czy zgubilam co w takie sytuacji???

musisz isc do urzedu rejestracyjnego

1.jak powiesz ze ci ukradli to musisz wyrobic nowe blachy

2.jak powiesz ze zgubilas to zrobia ci duplikat i chyba zaplacisz ok 80zl

jest jeszcze jedno ale chyba trzeba zglosic to na policje bo pozniej moga uzyc twoich numerow do np. kradziezy paliwa albo foto-radar zrobi zdjecie a jak masz papier z policji masz podkladke swojej niewinnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dzięki za koszulkę, jest konkretna :wink4: dzisiaj na uczelni kilka osób pytało mnie co to za klub, znalazł się nawet nowy właściciel a4, może do nas dołączy w najbliższym czasie :>

Ale właściwie to chciałem się coś spytać. Moja kochanka znowu mi się psoci, tym razem centralny zamek. Ciężko jest otworzyć drzwi bo centralny cały czas je zamyka. Jak się już dostanę do środka to po chwili się zamykają i jest z kolei problem z wyjściem :wallbash:

W czym może być problem, że się sam zamyka? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35590,8928937,Akcja_Dziurawiec__Kierowco__Strzez_sie_tych_miejsc.html

Szalę przelały wieści z konferencji prasowej Jana Siudy, dyrektora Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej. Oznajmił, że w mieście jest ok. 52 tys. metrów kwadratowych dziur do załatania. Potrzeba ponad 90 dni ciągłych prac, aby się z tym problemem uporać. I kwoty rzędu 8,5 mln zł. W budżecie jest niewiele ponad 1,6 mln zł. Logicznie rzecz biorąc - nie ma szans, żeby drogowcy załatali dziury do następnej zimy.
:wallbash: :wallbash: :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odnośnie fordów powiem tyle - nowe fordy są fajne. poprzednim moim autem było Mondeo z 2004, auto rewelacyjne (silnik 2.0 tdci 116 konne), mało awarii, mało paliło.. wada to w moim wypadku golas i plastikowo w środku.. w firmie mamy też 2 focusy I gen z 2004 roku 1.8 tddi 90 koni i się w ogólnie nie psują... także ja na te fordy złego słowa nie powiem :good:

Jędruś podpisuję się pod Twoimi słowani, również miałem Mondziaka MK3 z 2005r. Jeździłem nim ponad rok zero awarii. Silniczek ten sam, ekonomia i wystarczająca dynamika!!!!!!

Także dla Fordzika wielkie :good: :good: :good: :good:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odnośnie fordów powiem tyle - nowe fordy są fajne.

Wszystko co nowe jest z małymi wyjątkami fajne ;) Problemy zaczynają się później, tzn wtedy kiedy takie auta sa przystępne cenowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35590,8928937,Akcja_Dziurawiec__Kierowco__Strzez_sie_tych_miejsc.html

Szalę przelały wieści z konferencji prasowej Jana Siudy, dyrektora Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej. Oznajmił, że w mieście jest ok. 52 tys. metrów kwadratowych dziur do załatania. Potrzeba ponad 90 dni ciągłych prac, aby się z tym problemem uporać. I kwoty rzędu 8,5 mln zł. W budżecie jest niewiele ponad 1,6 mln zł. Logicznie rzecz biorąc - nie ma szans, żeby drogowcy załatali dziury do następnej zimy.
:wallbash: :wallbash: :wallbash:

co roku ten sam problem... nie mam pojecia jak oni myślą... chyba swoją kieszenią . Gdyby tak naprawde budowało się drogi od razu z lepszej mieszanki asfaltu i wydało ciutke wiecej, nie było by takich problemów z zimą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

http://bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35590,8928937,Akcja_Dziurawiec__Kierowco__Strzez_sie_tych_miejsc.html

Szalę przelały wieści z konferencji prasowej Jana Siudy, dyrektora Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej. Oznajmił, że w mieście jest ok. 52 tys. metrów kwadratowych dziur do załatania. Potrzeba ponad 90 dni ciągłych prac, aby się z tym problemem uporać. I kwoty rzędu 8,5 mln zł. W budżecie jest niewiele ponad 1,6 mln zł. Logicznie rzecz biorąc - nie ma szans, żeby drogowcy załatali dziury do następnej zimy.
:wallbash: :wallbash: :wallbash:

100 lat za murzynami :facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...