Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż to :cool1: Warszawka to moim zdaniem trochę zbyt daleko jak na propozycję spota w nowym miejscu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

ostatnio padła propozycja spotu międzywojewódzkiego....może by tak na stolice uderzyć?? :mysli: (Moskala w końcu na trzeźwo bym zobaczył :polew: ) połączone ze zwiedzaniem jakiegoś miejsca.

wiadomo że realia są takie że pewnie większość z Nas nie pojedzie,ale jakby byla jakaś grupa chętna można byłoby zacząc mysleć o wiośnie :mysli:

możnaby nawet w ramach atrakcji ustawić się z Cantoną i oberkać jego RS-a (moge do niego uderzyć z zapytaniem)

proponuje zacząc myśleć juz dzisiaj nad organizacją i co najważniejsze nad decyzją "tak" lub "nie" :cool1:

Grzesiu zapytać się możesz... nie ugryźie Cie :P ja jestem jak najbardziej za... to oczywiste że wszyscy nie pojadą... :mysli: ale już w te 4-5 autek jest sens jechać...

Ale to chyba Grzegorz i tak lepiej niż dmuchać 260 km po to by postać godzinkę i z powrotem 260 do domu ;)

jeśli do stolicy to nie koniecznie trzeba jechać na godzine... można równie dobrze coś zwiedzić, zobaczyć... dla mnie samą frajdą bedzie jechanie w kilka audiczek w taką trase wspólnie, i napewno to jakaś większa integracja dla osób które będą pisały się na taką wyprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko na zlot ogólnopolski trzeba jechać pół Polski jak nie lepiej :cool1: a moglibyśmy zrobić takie coś np. w Tleniu, niedaleko koło Osia jest pas startowy (mniejszy niż w Koronowie, ale jest) gdzie można zrobić np. próby sprawnościowe (był tam organizowany zlot Cabrio Clubu, w którym uczestniczyłem), jakieś ognicho/grill, piwko... i było fajnie moim zdaniem :good: ale jak kto woli :hi: na ogólnopolski ja pojadę we wrześniu (jeśli nie będę miał poprawki żadnej) bo do Bukowiny za daleko... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba być otwartym na nowe miejsca... nawet troche odległe niż nasze województwo... ja tam się pisze na 1000% kto nie bedzie chciał to nie pojedzie...

Grzesiu myśle że termin były coś koło powiedzmy 26-27 Luty... końcówka miesiąca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko na zlot ogólnopolski trzeba jechać pół Polski jak nie lepiej :cool1: a moglibyśmy zrobić takie coś np. w Tleniu, niedaleko koło Osia jest pas startowy (mniejszy niż w Koronowie, ale jest) gdzie można zrobić np. próby sprawnościowe (był tam organizowany zlot Cabrio Clubu, w którym uczestniczyłem), jakieś ognicho/grill, piwko... i było fajnie moim zdaniem :good: ale jak kto woli :hi: na ogólnopolski ja pojadę we wrześniu (jeśli nie będę miał poprawki żadnej) bo do Bukowiny za daleko... :thumbdown:

oczywiście także dobry pomysł.... byle żeby to połączyć z innym regionem jeszcze chętnym, a jak wiadomo Polski naród lubi tylko to co sprawdzone :P a nowych rzeczy się boi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Jędrek w Bukowinie są zimowe tylko....a jeżeli miałbym wydać kase na 3dniowy wypad to faktycznie wole na ogólnopolski jechać,tymbardziej że część ludków już się poznało to będzie śmielej niż ten 1-szy raz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem mógłbym się na to pisać, bo przy okazji odwiedził bym brata, nie ma problemu. Powątpiewam tylko z ilość chętnych na taki wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie zgadza Grzesiu....

ja tam jestem na poczatek za 1 dniowym... jeśli ten wypali wogóle to możemy pomyśleć dalej

No własnie Reniu chodzi o tą ilość chętnych... póki co można powiedzieć wstępnie że są 3/4 osoby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko żeby z warszawy byli chętni :mysli:

oni mają we wtorki spoty i to pod wieczór jak byłem w zeszłym roku pamiętam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj :tongue4: też tak myślałem, w ciągu roku chyba se nie pokupowali modeli wyżej, normalnie jeżdżą B5-ątkami jak u nas, i jest kilka B6 B7 chyba jedną widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się składa że byłem, i widziałem :naughty:

najpierw zjeżdzają się godzinę czyli z 1,5 godz gadania na parkingu potem idą do galerii na jakies jedzonko i rozrywki także spot trwa jakieś 3 godz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pozytywnie:) czyli teraz krecimy termin :P [br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 16:10_________________________________________________

nie przesadzaj :tongue4: też tak myślałem, w ciągu roku chyba se nie pokupowali modeli wyżej, normalnie jeżdżą B5-ątkami jak u nas, i jest kilka B6 B7 chyba jedną widziałem

tak sobie spojrzałem na ich forum... to wcale nie tak kilka B6 czy B7, nawet B8 ... kilka to jest B5 w pędzie zanikającym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...