Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Co powiecie na 19" 9J 255/35 Turbo Twist od TT


Gik

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, co myślicie o tej feldze do mojej B6? Mam pomysłów kilka na inne felgi, i kupca na te koła, które dopiero co sam kupiłem.

Dobrze się spasuje z tą budą?

ET52, z dystansem 15mm z przodu i tyłu jest wręcz idealnie w połączeniu z zawieszeniem 1BE.

felga oryginalna, dość lekka jak na swój rozmiar. W dodatku rzadka i czarna (chociaż to nie jest do końca +, ani też -).

dscf0088m.th.jpg

1374245890_1

czekam na motywujące i demotywujące odpowiedzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to z czarnymi felgami, z paru metrów niczym nie różnią się od stalówki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarno to widze... :wink4: jak dla mnie :thumbdown: Ale jak zawsze dodam "kwestia gustu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba właśnie wszystko w black, tak jak Grzesiek wcześniej pisał dokładki w kolor czarne relingi i będziesz miał black fure :good: Wzór felg taki trochę ala honda albo coś w ten deseń ale mi osobiście się podoba :good: chociaż nie będą jak 80% w B6, co do koloru to bardziej bym je widział w czarnym macie niż w tym połysku ale to Tobie ma się podobać :gwizdanie: A fakt na szerokim kapciu 235 odczujesz różnice na przyśpieszeniu :/a na tym to już wogóle ... Mi się ogólnie projekt podoba tylko pamiętaj przy czarnym liczą się detale i smak z jakim to zrobisz bo jeżeli czegoś nie dopilnujesz to auto będzie wyglądało z 4 lata starzej i będzie obleśne ale jeżeli się przyłożysz i obmyślisz wszystko będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyzej, reling na czarno i masz BLACK projekt ;) Czarna felga nie wygląda fajnie na czarnym samochodzie :thumbdown: Optycznie będzie jak 18 wyglądała, ale kwesta gustu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...