Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kołobrzeskie A4 .........

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W piątek odbieram auto z Auto Spa w Koszalinie, odstawiłem na korekte lakieru i wyciąganie wgniotek także mogę zdać relację :wink:

Opublikowano

Ok.

A jak wygląda cennik takich zabiegów?

Chyba zdecyduje się na Kołobrzeg (na miejscu)

Opublikowano

korekta lakieru od 300zł w górę, wszystko zależy od stanu lakieru :) Ogólnie z takim tematem to trzeba podjechać autem i pokazać, porozmawiać.

Opublikowano

Witam!

Robił ktoś auto w tej firmie http://sprzatamy.com/oferta/carstudio

Ewentualnie może polecacie jakąś dobrą myjnie co by odnowiła lakier i zajęła by się środkiem auta.

brat robil tam swoja A6, młody puscił pawia drugi przyklejił gofra do fotela

nic w domowych warunkach nie doczyscilo tego syfu

a u nich po 1 dniu auto jak z salonu, fakt że pare groszy zaplacil ale mial ekstremalny przypadek

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A jak ktos z kolegów jest na miejscu to czemu nie wypic kawy i pogadać. Dajcie znać czy ktos jej na miejscu. Pz

Witam!

Robił ktoś auto w tej firmie http://sprzatamy.com/oferta/carstudio

Ewentualnie może polecacie jakąś dobrą myjnie co by odnowiła lakier i zajęła by się środkiem auta.

Witam!

Robił ktoś auto w tej firmie http://sprzatamy.com/oferta/carstudio

Ewentualnie może polecacie jakąś dobrą myjnie co by odnowiła lakier i zajęła by się środkiem auta.

brat robil tam swoja A6, młody puscił pawia drugi przyklejił gofra do fotela

nic w domowych warunkach nie doczyscilo tego syfu

a u nich po 1 dniu auto jak z salonu, fakt że pare groszy zaplacil ale mial ekstremalny przypadek

Panowie, żyjecie?

Edytowane przez Pavetti

Opublikowano

Żyjemy! :-)

Opublikowano

Żyjemy! :-)

Coś mały odzew :)

Wytapatalkowane

Opublikowano

Oczywiście, caly czas na miejscu.

Opublikowano

No to może coś kiedyś zrobić? Dużo A4 lata po naszych ulicach, ale nie wszyscy są pewnie na forum.

Wytapatalkowane

Opublikowano

Nawet ja w weekend się kreciłem po Kołobrzegu ;)

Opublikowano

to i ja mogę podjechać na Kołobrzeg jak coś ...

Opublikowano

Można by się jakoś zgadać aby wszystkim pasowało i atak! :)

Opublikowano

Można by się jakoś zgadać aby wszystkim pasowało i atak! :)

jest za, więc jak się ktoś dopisze można coś ustalać... zoabczymy

Opublikowano

Ja będę od soboty na miejscu.

Opublikowano

No to trzeba coś skleić. Srebrna A4 dziś na BP na myjce, ktoś stąd?

Wytapatalkowane

Opublikowano

wybieram się do Ustronia na wakacje

Opublikowano

No to trzeba coś skleić. Srebrna A4 dziś na BP na myjce, ktoś stąd?

Wytapatalkowane

Przedlift z ramkami klubowymi i 17" BBS?
Opublikowano

No to trzeba coś skleić. Srebrna A4 dziś na BP na myjce, ktoś stąd?

Wytapatalkowane

Przedlift z ramkami klubowymi i 17" BBS?
Ciężko powiedzieć jaka konfiguracja, bo w ostatniej chwili zwróciłem uwagę. Dwóch panów ubranych w umundurowanie Szkoły Morskiej.

Wytapatalkowane

Opublikowano

Po połowie lipca też chętnie bym się pojawił, więc można ustalić jakąś konkretną datę. Będę świeżo po delikatnej korekcie w sprzątamy.com, więc będę mógł się podzielić wrażeniami :) Zostaną tylko małe wgniotki :huh:

Opublikowano

Cześć, jestem w Kołobrzegu do czwartku. Ktoś coś? W razie co, wiem gdzie jest dworzec PKP także jakiś mini spot można by tam ogarnąć, byle na dniach, bo w czwartek już nie będę dostępny niestety.
btw. pozdrowienia dla właściciela czarnej B5 na rej DKL.....KL , przechodzę codziennie obok ; )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.