Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kołobrzeskie A4 .........

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To bylo w Jaanie. Wczoraj kuzyn wklejał i tez 550 do b7 z sensorem.

Mi też tyle mówił, ale że swoją szybą to jest koszt 180 zł. Zastanawiam się czy w poniedziałek nie podjechać do Koszalina na szrot bo miałem teraz trochę wydatków po stronie mechanicznej i tnę koszty.

Wytapatane

Opublikowano

za nową szybę razem z wklejeniem + górną listwą szyby do b5 płaciłem 430 zł
jakieś 1,5 roku temu

Edytowane przez maniekaudia4

Opublikowano

za nową szybę razem z wklejeniem + górną listwą szyby do b5 płaciłem 430 zł

jakieś 1,5 roku temu

Podjadę do niego chyba, bo przez telefon cudował mi za dużo, że to, że śmo.

Wytapatane

Opublikowano

za nową szybę razem z wklejeniem + górną listwą szyby do b5 płaciłem 430 zł

jakieś 1,5 roku temu

Podjadę do niego chyba, bo przez telefon cudował mi za dużo, że to, że śmo.

Wytapatane

ja wstawiałem w nordglass koszalin wszystko ok tylko mogliby się lepiej przyłożyć do montażu bocznych listew przy słupkach

Opublikowano

A co byście powiedzieli na to gdyby turysta ze Szczecina pojawił się na spocie swoją A4 B5? (Pod warunkiem że do tego czasu ogarnę osłonę przegubu)

Opublikowano

A co byście powiedzieli na to gdyby turysta ze Szczecina pojawił się na spocie swoją A4 B5? (Pod warunkiem że do tego czasu ogarnę osłonę przegubu)

A dlaczego by nie?

Wytapatane

Opublikowano

A bo chociażby dlatego że nie lubicie turystów np ze Szczecina? :)

Opublikowano

Siema. Bede z synem z kolobrzegu od 10 sierpnia w arenie. Jakby co to mozna sie na chwile zlapac.

Jakies atrakcje dla 3 latka to macie ?

Opublikowano

A bo chociażby dlatego że nie lubicie turystów np ze Szczecina? :)

Proszę Cię ;)

Siema. Bede z synem z kolobrzegu od 10 sierpnia w arenie. Jakby co to mozna sie na chwile zlapac.

Jakies atrakcje dla 3 latka to macie ?

Dziki zachód na Zieleniewie, Oceanarium, Muzeum Wojska Polskiego, park linowy, bastion, gdzie są pojazdy wojskowe- to mi przychodzi na pierwszą myśl.

Wytapatane

Opublikowano

To w takim razie jak ogarnę awarie to się pojawię, a Wy zapewnicie rewelacyjną pogodę ;)

Opublikowano

Nad morzem pogoda to to jak dziewczyna zmienna jest.

Opublikowano

Ja tylko wpinam jeszcze raz listę. Coś się zmieniło u Was?

19.07 (niedziela) godzina 19:00- LISTA OSÓB - DOPISYWAĆ SIĘ :a4fan:
1. MakoUSM
2. Woodzuu
3. Lunatic
4. Pavetti
5. skulcz
6. musti

7. Kazik123

Opublikowano

To może i ja wpadnę!

19.07 (niedziela) godzina 19:00- LISTA OSÓB - DOPISYWAĆ SIĘ :a4fan:
1. MakoUSM
2. Woodzuu
3. Lunatic
4. Pavetti
5. skulcz
6. musti

7. Kazik123

8. Piekarz

Edytowane przez piekarz

Opublikowano

Sorry, że dopiero teraz coś wykminiłem jeżeli chodzi o grafikę, ale lepiej późno niż wcale ;)



o6fqlPZ.png


Aktualna lista obecności:


1. MakoUSM

2. Woodzuu

3. Lunatic

4. Pavetti

5. skulcz

6. musti

7. Kazik123

8. Piekarz

Opublikowano

A bo chociażby dlatego że nie lubicie turystów np ze Szczecina? :)

Proszę Cię ;)

Siema. Bede z synem z kolobrzegu od 10 sierpnia w arenie. Jakby co to mozna sie na chwile zlapac.

Jakies atrakcje dla 3 latka to macie ?

Dziki zachód na Zieleniewie, Oceanarium, Muzeum Wojska Polskiego, park linowy, bastion, gdzie są pojazdy wojskowe- to mi przychodzi na pierwszą myśl.

Wytapatane

Dzieki za i fo. Dla 3 latka park linowy raczej jeszcze nie jest wskazany.[emoji41]
Opublikowano

ma ktoś vaga i kabel na niedziele

mój vag przestał łączyć się z autem

Opublikowano

Osłona przegubu ogarnięta tak więc jest wielce prawdopodobne, że się pojawię.

Opublikowano

99% szans ze ija się pojawię :)

Wysłane z mojego GT-B5330 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja mam vaga ale do mojego laptopa potrzebny jest prad 230v lub jakaś przetwornica z 12v

Opublikowano

Tez jak cos wezme lapka z vagiem. Tylko moj raz trzyma 5minut araz 25 :)

Wysłane z mojego GT-B5330 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.