Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy rzeczywiście 200tys przebiegu w TDI to dużo?


sancho80

Rekomendowane odpowiedzi

Na A4, któe obecnie posiadam zwróciłem uwagę głównie dlatego że jako auto ze statusem "Sprowadzony z Niemiec"

To teraz taka mentalność..od osoby prywatnej to kupcowi śmierdzi kupić zadbane auto..ale z komisu, do wszystkich opłat to kupi bo sprowadzone, mało najeżdżone bo niemiec dbał :polew:

Teraz co drugi właściciel komisu retuszuje fury, nowe mieszki, obszywanie gałek, kierownic, wstawianie boczków w fotelach.. wypachnia, wyplakuję i oferta dla..niski przebieg, idealny bo z "nimic" :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragga - w niemczech już kręcą i picują :wink4: i nie chodzi mi o turków..

to wszystko nie dzieje się tylko w Polsce, bo to jest ogólnodostępne, tylko u nas to działa na wielką skalę.

w niemczech wcale nie są auta takie kolorowe. tam też są wypadki, też mają lipnych fachowców, też im się auta psują.. ale jak od niemca to napewno dobre auto. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragga - w niemczech już kręcą i picują :wink4: i nie chodzi mi o turków..

Robili to już jakiś czas temu..ale lepiej być zapatrzonym w mniejsze cyferki na zegarach :wink4:

Mnie osobiście nie przeraża czy auto ma 200 czy 250 tys. Ważne żeby było zadbane technicznie i wizualnie...co najważniejsze użytkowane Z GŁOWĄ ! :)

Pamiętam ogłoszenie A6 C5.. 1998-9 r. 2.7 bit. 189 tys. najechane.. wszystkie faktury i paragony do auta..pierwszy właściciel.. koleś pisał, że sprzedaje ponieważ czeka już na niego C6.. ogłoszenie było parę dni..a cena ciut większa nawet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pociesze was chłopaki mój wujo ma toyotę avensis 2.0d4d z 2007r.prawie w pełnej opcji skóra navi itp przebieg 26.000km jak tydzień temu do niej zaglądałem.Kupił diesla bo ja miałem diesla i on też chciał a jeździ raz na tydzień dwa tygodnie.Oczywiście to ewenement nie do powtórzenia po 10 latach z 60-80.000km na to wygląda.Ale oczywiście samochód zostanie w rodzinie :kox:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tu mamy polskę i tak można zrobić ale jak w DE jest podatek wysoki od diesela to to auto robi duże przebiegi, bo musi się opłacać.

mnie osobiście żaden przebieg nie przeraża :cool1: noo.. 700kkm no już dużo i jest się czego obawiać ale autem z przebiegiem ok 550-600kkm zrobiliśmy zagraniczną trasę 2kkm bez najmniejszego problemu :wink4: i samochód był deptany pod 200 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie za granicą nikt nie kupuję Diesla po to by jeździć tylko do kościoła co niedzielę ale po to by robić długie trasy, takie auto jak wjeżdża do Polski to ma nabite 250tys. lekko.Nie wiem tylko czemu u nas jest tak, że auto z 95r. czy z 02r. mają po 180 tys.Cóż taka mentalność :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta mentalność naprawdę czasem przeraża :confused4: kilka dni temu byłem z kolegą oglądnąć naprawdę fajną A4 B6 2004 :naughty: patrząc po zdjęciach oczywiście :thumbdown: niesamowity przebieg 94tys książka i podobno jeden właściciel :wallbash: a na miejscu się okazuje, że z zewnątrz na prawdę mucha nie siada :hi:

ale w środku przerażenie nie wiedziałem że do takiego stp-nia można zniszczyć tapicerki i te masakrytyczne dziury po petach :wallbash: To w porównaniu środek w mojej z 2002 i przebiegu 280kk jest wręcz salonowy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he a ja jutro jadę kupić audi które ma na liczniku 296 tyś, w dodatku w benzynie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak niedawno szukałem samochodu (a4 b5, 1.9tdi, 99-01), to obejrzałem koło 15 sztuk. Minimum co było kręcone, to 60k, max koło 150k, realnego przebiegu nie miał żaden. Sprawdzane po vinie albo komputerem, niektórzy przyznawali się, inni szli w zaparte, że to ktoś wcześniej musiał kręcić.

Ale najlepsi to byli tacy, co jak zobaczyli, że możemy odczytać przebieg z komputera, to zapytali się czy nie cofniemy licznika w samochodzie, który właśnie przyjechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niemcowni to takie auto 50tys rocznie mysle ze spokojnie robi...

potem export do polski i a6 z 04 roku ma juz 187 tys...

Dokładnie..to masz auto paro 7 letnie..a jak ludzie szukają w 12 latkach 160 tys. przebiegu :polew::wallbash:

Oj tam, są też okazje tzn. znajdzie się dobre Audi, mój znajomy ściągnął z DE audice a4 1.9 131km rocznik 2003, przebieg 145tys. udokumentowane, już bym dawno jeździł nawet sprawdził w ASO, żeby nie było ale problem chwilowy z $ jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 280k km ....afn wypluł ponad serie... 120km 255Nm. Niech ludzie dalej kupują auta dla małego przebiegu a później płaczą/płacą :cool1:

Zajec jak Ty niby weryfikowales w b5 przebieg po liczniku? :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajec jak Ty niby weryfikowales w b5 przebieg po liczniku? :slina:

komputerem, nie po liczniku.. ale właśnie, taka możliwość była chyba dopiero po 2001r :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwość w ogóle? I w jaki sposób ;).

Przebieg zczytuje się ze sterownika silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwość w ogóle? I w jaki sposób ;).

Przebieg zczytuje się ze sterownika silnika.

zapodaj więcej info jak to VAGiem zrobić :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety

Zajec jak Ty niby weryfikowales w b5 przebieg po liczniku? :slina:

Niestety nie pomogę, jeździłem ze znajomym mechanikiem, udawało mu się odczytać przebieg w jakiś 80%, czasami wyskakiwał błąd, że nie da rady.

Zadzwoniłbym do niego i się zapytał, ale właśnie siedzi w Zakopanym, więc nie chce mu przeszkadzać ;)

Ogólnie dobra opcja jeździć z komputerem :)

Ludzie się inaczej patrzą, można znaleźć więcej błędów przydatnych do negocjacji ceny :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo poprostu przyjmowac ze diesel z DE robi srednio 50tys km rocznie i by bylo w miare ok, mysle...

chyba ze zdymany srodek to pewnie wiecej...[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 13:18_________________________________________________BTW, wczoraj zrobilem maly test na allegro...chcialem sprawdzic ile jest w tym momencie osobowych samochodow na allegro z przebiegami powyzej 400tys km.

i wiecie co? 8 stron tylko ogloszen.

nawet VW multivany ktore w 80% zasuwaja na trasach i woza ludzi non stop wzystkie oczywiscie max lekko ponad 200tys.

alez w tym kraju jest zaklamanie..

kto to kupuje? Elektorat Kaczynskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra jest zaden samochod z otomoto (w tym roczniku oczywiscie )nie ma takiego przebiegu jak moj choc w srodku wygladaja 2x gorzej . Ale taka jest prawda niestety . Jakbym buchnol zegar o 100k teraz i wywalil papiery oraz ksiazke gdzie pisze sobie kazda najmniejsza pierdolke ktora wymienilem to 90% kupujacych by sie nawet nie jornela ze cos nie tak.

w Polsce panuje przekonanie ze jak auto ma 200 to jest zlom . Moja A4 wyglada w srodku (nie liczac fotela) lepiej niz insignia ktora ostatnio mialem okazje jezdzic (2.0T 4x4) z przebiegiem 25k. :gwizdanie: , nie wspomne o odczuciach w dotyku materialow bo ... jednak Opel z tego nie wyrosl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś był kolejny kupiec .. pogoniony :good:

Ludzie szukają 13 letnich aut, bez najdrobniejszych przygód z nowym gazem i wzorowym stanie technicznym za mniej niż 9 tys.

Co drugi to lepszy gamoń, ku...s i łabserdak :wallbash: :wallbash:

Czekam aż kończy się aukcja i auto na 90 % zostaje dla żony. Nie oddam dobrego auta za darmo !

I te gadki.." przyjmijmy, że pan mówi prawdę... o ile pan nie oszukuje.. " kosa z kieszeni wyskakuje mi sama.

..ale tacy ludzie zawsze złowią okazję... cofnięty licznik, auto po turku..ale dalej niech szukają ceny :kox: :kox: :kox: i takich frędzli mi nie szkoda !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare lat temu kumpel sprzedawal za 3 tys fieste... miala chyba z 15 lat, wiadomo stan adekwatny do wieku ale czysciutka w srodku i naprawiana na bierzaco...przyjechal gosciu zeby obejrzec i mial pretensje ze auto troche podrdzewiale a z autem chcial jechac do serwisu forda :P...

tym ludziom to sie w glowach poprzewracalo..

mi gosc robil wyrzuty ze moj 8 letni mercedes jest porysowany...no rzesz ku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...