Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W jakim banku konto firmowe?


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Musze założyć sobie konto firmowe w PLN i w walucie. Może jest tutaj ktoś na forum kto może doradzić w jakim banku takie konto sobie warto założyć? czy po prostu w dzisiejszych czasach w każdym banku są praktycznie te same opłaty i jakiś większych różnic nie ma. Będę wdzięczny za każdą poradę :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bph to masakra jakaś..ciągle katują instalacją jakichś wtyczek i innych pierdół bo inaczej nie puścisz przelewu :evil:

Stanowczo odradzam.

PKO pierwszy rok dali mi zero złotych za utrzymanie konta..a drugi rok 33 zł miesiąc :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie biorę pod uwagę ING i właśnie Polbank (Polbank ma konto oprocentowane 3-4%/rok). w ING mam konto osobiste i po jednym logowaniu miałbym dostęp do wszystkich kont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie biorę pod uwagę ING i właśnie Polbank (Polbank ma konto oprocentowane 3-4%/rok). w ING mam konto osobiste i po jednym logowaniu miałbym dostęp do wszystkich kont.

ano widzisz

w takim ukladzie bralbym ING

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bph to masakra jakaś..ciągle katują instalacją jakichś wtyczek i innych pierdół bo inaczej nie puścisz przelewu :evil:

Stanowczo odradzam.

mam od 5 lat i nikt mnie nie katuje instalacja wtyczek, musisz miec wtyke w przegladarce, ale instalujesz ja raz.

przez te 5 lat byla raz aktualizowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdz poprostu najtansze konto firmowe w utrzymaniu i tyle.

% na nich to nie ma za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerabiałem to jakiś czas temu, wybrałem aliora

musisz wybrać pod siebie, z czego będziesz korzystać, z czego nie, żeby nie płacić dodatkowo

warto czasem dołożyć konto osobiste, szczególnie jak jest "za darmo"

bo np wypłaty z bankomatu z konta firmowego są drogie

zobacz ile kosztują przelewy do innych banków, ile masz darmowych i czy przy tych darmowych nie ma haczyka, jak np. potwierdzenie autoryzacji za 20gr itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam bzwbk, raifeisen i alior - polecam bzwbk , niepolecam raiffaisen'a (chyba 78zl plus karty.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam od 5 lat i nikt mnie nie katuje instalacja wtyczek, musisz miec wtyke w przegladarce, ale instalujesz ja raz.

przez te 5 lat byla raz aktualizowana.

Instalowałem raz.. parę tygodni później drugi raz .. loguje się z innego kompa i znów instaluj u kogoś :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...