Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Pas bezpieczeństwa z napinaczem - tył lewa strona za kierowcą


rudzi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos moze podac mi nr tego pasa? Mam prawdopodobnie uszkodzony: jest lekko wyciagniety i zablokowany, nie mozna go w zaden sposob dalej wyciagnac ani zwinac do konca.

sorry za OT ale ciśnie mi się na usta pewne pytanie: czy ten pas potrzebujesz do tego czerwonego auta które było ściągnięte specjalnie dla Ciebie w okazyjnej cenie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze podac mi nr tego pasa? Mam prawdopodobnie uszkodzony: jest lekko wyciagniety i zablokowany, nie mozna go w zaden sposob dalej wyciagnac ani zwinac do konca.

sorry za OT ale ciśnie mi się na usta pewne pytanie: czy ten pas potrzebujesz do tego czerwonego auta które było ściągnięte specjalnie dla Ciebie w okazyjnej cenie??

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem aukcje z nastepujacym numerem:

8E5 857 805 G

Jaka jest roznica miedzy F a G?

końcówka G jest to pas bez napinacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem aukcje z nastepujacym numerem:

8E5 857 805 G

Jaka jest roznica miedzy F a G?

końcówka G jest to pas bez napinacza

Nie wiem czy dobrze rozumiem - fabrycznie mam zamocowany pas z napinaczem? A ten model z koncowka G to egzemplarz bez napinacza? Czy napinacz jest jakims oddzielnym elementem?

Generalnie pas sie zablokowal, jest lekko wyciagniety i sie nie zwija, lekkie szarpniecia nie daja zadnego efektu. Jeszcze tego nie rozbieralem w zadnym warsztacie, ale chcialem kupic na allegr taki oto pas:

http://allegro.pl/audi-a4-b6-pasy-bezpieczenstwa-tyl-tylne-kombi-i1424673648.html

i kiedy bylbym juz na warsztacie zdiagnozowac dokladna przyczyne mialbym juz zakupiony pas do ewentualnej wymiany.[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 14:23_________________________________________________Jeszcze dla wyjasnienia: czy dobrze zaznaczylem na ponizszym obrazku napinacz? ;]

pasnapinacz1.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...