Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spokojnie w wizytowniku i kubku dałem dwie takie same diody 3mm jeżli na diodę dochodzi prąd nie większy jak 3V to nic jej się nie dzieje dlatego optymalnie jest dać 2,4-2,5V tak zrobiłem już rok świeci i jest dobrze :tongue4:

Opublikowano

dokładnie! :)

Opublikowano

A więc tak możliwości jest wiele ale ma być przecież najlepszy efekt :decayed:

Założyłem diodę 3mm do której nie trzeba rezystora więc bez problemu weszła do oprawki i powiem tak za bardzo nie dość że cała wnęka się świeciła to jeszcze uchwyt drzwi moim zdaniem za bardzo :confused4:

Tak więc wylutowałem jeden opornik z Ori gdzie zamiast dwóch pozostawiłem jeden rezystorek według mnie tak jest najlepiej patrzyłem u ojca w A6 C6 i podświetlanie świeci się za podobną intensywnością :naughty:

Cała operacja nie jest trudna trzeba tylko przeciąć oprawkę w miejscu klejenia a zamiast jednego opornika wlutować drut do nóżki leda na końcu skleić klejem ja użyłem kropelki i pilniczkiem do paznokci spiłowałem nadmiar kleju :wink4:

Opublikowano

dzisiaj założyłem modulik ambinette do górnej lampki - polecam otwory 6mm - w zupełności wystarczają i nic nie przesłaniają.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie help,

kupiłem sobie diody na górne oświetlenie tak jak kolega Laguna z tym, że nie mogę wyciągnąć środkowego panelu, bo mój poprzednik zamontował tam mikrofon do bluetooth-a i zostawił może z 1 cm luzu. Moje pytanko jak rozebrać lewy słupek przy szybie, bo ciągnąć na siłę nie chcę a kabelek trzeba jakoś poluzować :wallbash:

Opublikowano

Odkrecasz daszek

image.jpg

pozniej odkrecasz dwie sruby w raczce i srube za zaslepka airbaga no i wtedy ciagniesz

image.jpg

Opublikowano

Dzięki kolego, mam nadzieję że na tym się skończy :hi:

Opublikowano

Dzięki kolego, mam nadzieję że na tym się skończy :hi:

:hi:

no to nie ori podlaczyl poprzednik... przedzial kabel od mic i sciagnal go na slupku A :mysli:

moze jeszcze sprobuj odkrecic srube za tym daszkiem... troche tym poluznisz podsufitowke...

led.jpg

Opublikowano

Witam zamontowałem lampki w prawych drzwiach zgodnie z instrukcją i pomimo tego lampki nie świecą. + pin nr 13, "-" pin nr 21 brązowy kabelek. Co jest jeszcze nie tak? :wink4:

Opublikowano

Witam zamontowałem lampki w prawych drzwiach zgodnie z instrukcją i pomimo tego lampki nie świecą. + pin nr 13, "-" pin nr 21 brązowy kabelek. Co jest jeszcze nie tak? :wink4:

zamknij drzwi poczekaj chwile i otwórz powinno zadziałać :wink4:

Opublikowano

Próbowałem zamykałem otwierałem odpalałem auto i nic :no:

A nie pomyliłeś przypadkiem kabelków :gwizdanie: mi tez to się przytrafiło jak podłączałem drugi raz po zmianie boczków. Sprawdzałem dwa razy i wydawało mi się ze jest ok Mylące jest to ze w drzwiach od strony pasażera nie podłączasz się do brązowego kabelka :naughty:

Opublikowano

Próbowałem zamykałem otwierałem odpalałem auto i nic :no:

A nie pomyliłeś przypadkiem kabelków :gwizdanie: mi tez to się przytrafiło jak podłączałem drugi raz po zmianie boczków. Sprawdzałem dwa razy i wydawało mi się ze jest ok Mylące jest to ze w drzwiach od strony pasażera nie podłączasz się do brązowego kabelka :naughty:

Jak to nie przecież w instrukcji piszę, żeby minus wpinać pod pin nr:21 a to jest brązowy kabelek :wink4: Dodam, ze rozmawiamy o przednich prawych drzwiach :decayed:

Opublikowano

o tych samych drzwiach mówimy :kox: sprawdź dobrze czy to jest na pewno ten pin bo podejrzewam ze nie :decayed:

Opublikowano

Wpiąłem się w pin 21 czyli w brązowy on był zajęty więc przylutowałem do brązowego a + w nowy pin 13 :wink4: z 10 razy sprawdzałem :tongue4:

Opublikowano

Dzięki kolego, mam nadzieję że na tym się skończy :hi:

:hi:

no to nie ori podlaczyl poprzednik... przedzial kabel od mic i sciagnal go na slupku A :mysli:

moze jeszcze sprobuj odkrecic srube za tym daszkiem... troche tym poluznisz podsufitowke...

led.jpg

Musiałem niestety odkręcić słupek, bo koleś kabelek od mikrofonu łapał opaskami gdzie się dało. Takie małe pytanko - ten biały kabelek, który widać na zdjęciu to rozumiem, że od ori mikrofonu :mysli:
Opublikowano

Dzięki kolego, mam nadzieję że na tym się skończy :hi:

:hi:

no to nie ori podlaczyl poprzednik... przedzial kabel od mic i sciagnal go na slupku A :mysli:

moze jeszcze sprobuj odkrecic srube za tym daszkiem... troche tym poluznisz podsufitowke...

led.jpg

Musiałem niestety odkręcić słupek, bo koleś kabelek od mikrofonu łapał opaskami gdzie się dało. Takie małe pytanko - ten biały kabelek, który widać na zdjęciu to rozumiem, że od ori mikrofonu :mysli:

Si :good:

wchodzi do gniazdka "z drugiej strony"

mic_blooth.jpg

i z gniazdka leci dalej

kable_od_mic_nie_bose.jpg

Opublikowano

Ten kabelek od mikrofonu też mam, pozostało mi się cieszyć, że jak będę miał kłopoty ze starym to mam jeszcze ori wiązkę. Dzięki za pikczersy :hi:

Opublikowano

Ten kabelek od mikrofonu też mam, pozostało mi się cieszyć, że jak będę miał kłopoty ze starym to mam jeszcze ori wiązkę. Dzięki za pikczersy :hi:

:good:

Opublikowano

A tak przy okazji dorobiłeś się może kabelka do diagnostyki, bo pociągnąłem CAN z radyjka do zegarów i wprawdzie podświetlenie radyjka już jest, ale bez Wagowania nie wyświetla się info na Fis-ie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.