Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Czy ktoś ma zdjęcie panelu podświetlenia na podsufitce z tymi właśnie diodami. Chciałbum to u siebie zrobić, ale nie wiem w którym miejscu mam wywiercić otwory i czy dioda ma troszkę wystawać z otworu, czy być bardziej na równo lub w głębi otworu.

Kolego zdemontuj tą zaślepkę i od góry są zaznaczone miejsca gdzie należy wywiercić otwory, najlepiej Fi6mm

dzięki klaczek84 nie pomyślałem żeby otworzyć i spojżeć, ale diody mają być zamontowane normalnie w takich oprawkach,cz bardziej wgłębi

Opublikowano

Jak kupisz diody w ASO to oprawkę wpinasz w miejsce w lampce i po sprawie. Musisz tylko wyjąć całą lampkę żeby podłączyć się do jej układu.

Opublikowano
Jak kupisz diody w ASO to oprawkę wpinasz w miejsce w lampce i po sprawie. Musisz tylko wyjąć całą lampkę żeby podłączyć się do jej układu.

Diody z ASO chyba odpadają (50km), ale chyba zwykłe diody mają podobny efekt

Opublikowano

Pewnie tak. Ja mam darabiane siódmy w tylnej lampce.

---

- Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Opublikowano

Jechać tyle km po 2 szt. diód, a na miejscu po 1,50zł/szt

Opublikowano

Można i tak tylko trzeba dobrać oporniki bo bez nich diody 12v bedą świecić zbyt mocno. Ale to jest kwestia gustu. Ori są diody 3mm z opornikiem ale niewiem jakim, pewnie jest to 1kom

---

- Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Opublikowano
Czy ktoś ma zdjęcie panelu podświetlenia na podsufitce z tymi właśnie diodami. Chciałbum to u siebie zrobić, ale nie wiem w którym miejscu mam wywiercić otwory i czy dioda ma troszkę wystawać z otworu, czy być bardziej na równo lub w głębi otworu.
Akurat zdjecie miałem pod ręką

scaled.php?server=803&filename=dscn0867z.jpg&res=medium

Opublikowano

diody orginalne są chyba ustawione pod różnym kątem zdaje mi się, jedna świeci na kubek druga na drążek.w ASO ok.70zł

Opublikowano

lampki do podświetlenia podłoża we fotelach z tyłu są kwadratowe czy takie same jak w boczkach??

Opublikowano
lampki do podświetlenia podłoża we fotelach z tyłu są kwadratowe czy takie same jak w boczkach??
Takie same
Opublikowano

mam rozumieć ze pod ta pomarańczowa kostkę mam sie podpiąć pod kable brązowo biały i czerwony żółty żeby światełka pod nogi działały poprawnie?? no i pytanko czy z drugiej strony też mamy tak kostkę ??

20120315143507.jpg

20120315143522.jpg

Opublikowano
lampki do podświetlenia podłoża we fotelach z tyłu są kwadratowe czy takie same jak w boczkach??
Takie same

można założyć te z boczków ale mają luz po szerokości:hi: oryginalnie są troszkę szersze

---------- Post added at 18:42 ---------- Previous post was at 18:37 ----------

mam rozumieć ze pod ta pomarańczowa kostkę mam sie podpiąć pod kable brązowo biały i czerwony żółty żeby światełka pod nogi działały poprawnie?? no i pytanko czy z drugiej strony też mamy tak kostkę ??

http://img853.imageshack.us/img853/8180/20120315143507.jpg

http://img405.imageshack.us/img405/2240/20120315143522.jpg

jeśli B5 to nie wiem a jeśli B6/B7 to oświetlenie przestrzeni nóg podłączasz do MK

Opublikowano

kolego to jest b6 i nie mam przystosowanego modułu do tego zabiegu

Opublikowano
kolego to jest b6 i nie mam przystosowanego modułu do tego zabiegu

to mam rozumieć że chcesz się podpiąc pod lampkę podsufitki jeśli tak to pin nr 2 w kostce to masa sterowana prez MK a zasilanie jest stałe to pin 15 :hi:

Opublikowano
Czy ktoś ma zdjęcie panelu podświetlenia na podsufitce z tymi właśnie diodami. Chciałbum to u siebie zrobić, ale nie wiem w którym miejscu mam wywiercić otwory i czy dioda ma troszkę wystawać z otworu, czy być bardziej na równo lub w głębi otworu.
Akurat zdjecie miałem pod ręką

http://img803.imageshack.us/img803/381/dscn0867z.jpg

dzięki kolego za fotkę. Tak przy okazji do czego służy ten plastik z zawiasem na podsufitce co jest na zdjęciu?

Opublikowano

dzięki kolego za fotkę. Tak przy okazji do czego służy ten plastik z zawiasem na podsufitce co jest na zdjęciu?

Jest to daszek przeciwsłoneczny podsufitki.

Opublikowano

dzięki kolego za fotkę. Tak przy okazji do czego służy ten plastik z zawiasem na podsufitce co jest na zdjęciu?

Jest to daszek przeciwsłoneczny podsufitki.

trochę mały :shock3:

Opublikowano
kolego to jest b6 i nie mam przystosowanego modułu do tego zabiegu

to mam rozumieć że chcesz się podpiąc pod lampkę podsufitki jeśli tak to pin nr 2 w kostce to masa sterowana prez MK a zasilanie jest stałe to pin 15 :hi:

kolego mówisz cały czas o tej pomarańczowej kostce?? kabel brązowy biały i czerwony żółty tak?

Opublikowano

dobra wszystko już zrobiłem :D jak by co to wpinamy się tak jak wcześniej pisałem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.