Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktoś pomoże z tymi wtyczkami do uchytu kubka i wizytownika podświetlanego, jakie ori są tam wtyczki??

Opublikowano

Ktoś pomoże z tymi wtyczkami do uchytu kubka i wizytownika podświetlanego, jakie ori są tam wtyczki??

Wtyczka: 4B0 972 623 - pin do tej wtyczki 000 979 009 (kup 2szt.)

Opublikowano

Z góry dziekuję za pomoc, bardzo mi pomogła

Opublikowano

Koledzy na pierwszych stronach tego postu pisaliście o dwóch otworach na diody w oświetleniu na podsufitce. I moje pytanko :shocked: Do czego służą i po co te otwory na diody? :mysli:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

u znajomego w b7, przymierzaliśmy dzisiaj boczki z pełnym pakietem oświetlenie (tj. klamki, lampki), aktualnie ma boczki z 4el szybami bez oświetlenia.

Po założeniu i podłączeniu kostek nie działa ani oświetlenie ani sterowanie szybami/zamkiem. Co musielibyśmy zmienić aby założyć u niego boczki z pakietem?

Moduł zostaje stary? jakieś przewody pociągnąć dodatkowo?

Opublikowano

u znajomego w b7, przymierzaliśmy dzisiaj boczki z pełnym pakietem oświetlenie (tj. klamki, lampki), aktualnie ma boczki z 4el szybami bez oświetlenia.

Po założeniu i podłączeniu kostek nie działa ani oświetlenie ani sterowanie szybami/zamkiem. Co musielibyśmy zmienić aby założyć u niego boczki z pakietem?

Moduł zostaje stary? jakieś przewody pociągnąć dodatkowo?

to dziwne bo powinno wszystko odpalić bez problemu. Sprawdzaliście na jednych drzwiach??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A ja panowie trochę z innej bajki. Zmieniłem podświetlany kubek i wizytownik na podświetlane, oryginalne i świecą słabiej niż ESP. Czy to normalka. Dzięki.

Opublikowano
A ja panowie trochę z innej bajki. Zmieniłem podświetlany kubek i wizytownik na podświetlane, oryginalne i świecą słabiej niż ESP. Czy to normalka. Dzięki.

Mam to samo u siebie, więc to chyba norma. Jak się wkurzę to na zasilaniu podświetlenia przycisku esp zamontuję dodatkowy opornik.

Opublikowano

Koledzy jakiej grubości mam użyć kabelka do podłączenia oświetlenia przestrzenie między nogami z lampki do słupka A ( nie mam odpowiedniego modułu i obejście robie)? 0.5 czy 1?? Aha i czy z drugiej strony tz od strony pasażera w słupka A też będę miał tą sama kostkę chyba pomarańczowa z kabelkami czerwono/pomarańczowy i brązowo/biały ta są kabelki od podświetlenia lampki czerwonej z drzwi i białej

---------- Post added at 12:45 ---------- Previous post was at 12:42 ----------

koledzy macie może numer serwisowy do obudowy, stelażu gdzie jest mocowana lampka biała pod siedzeniem??

Opublikowano

Przy podlaczeniu tych lampek preferowana grubosc to 1,5mm2... takze z dwojga zlego :kox: lepiej 1,0 uzyj..

Bez wiekszych kompinacji podlaczylem wszystkie lampki do pomaranczowej kostki po stronie kierowcy tj.

PIN 1 Lampek do PIN 2 Pom. kostki (brązowo/biały) i wszystko jest OK...

Uchwyt lampki 8E0 947 113 A 6PS

Opublikowano
Panowie a który kabel od esp trzeba ciachnąć aby podłączyć kubek i wizytownik

Brązowy "-"

Niebiesko-szary "+"

Po wyciągnięciu ESP z wtyczką, są to 2 górne kabelki.

Robiłem to u siebie 2 dni temu - uchwyt kubka i wizytownik świecą jak trzeba :naughty:

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano
Diody podswietlają miejsce koło lewarka zmiany biegów :)

ma może ktoś zdjęcia jak to wygląda w nocy, jak pada blask koło lewarka zmiany biegów

Opublikowano
Diody podswietlają miejsce koło lewarka zmiany biegów :)

ma może ktoś zdjęcia jak to wygląda w nocy, jak pada blask koło lewarka zmiany biegów

U mnie wygląda to tak

scaled.php?server=692&filename=zdjcie1xj.jpg&res=medium

Opublikowano
Diody podswietlają miejsce koło lewarka zmiany biegów :)

ma może ktoś zdjęcia jak to wygląda w nocy, jak pada blask koło lewarka zmiany biegów

U mnie wygląda to tak

http://desmond.imageshack.us/Himg692/scaled.php?server=692&filename=zdjcie1xj.jpg&res=medium

czy ten blask nie przeszkadza podczas jazdy? Muszę to zobaczyć na żywo podczas jazdy na jakimś spocie, ale dzięki kolego za foto

Opublikowano

Nie przeszkadza bo ten blask widać tylko na dole tunelu.

---

- Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Opublikowano

mam taki miały problem odnośnie podświetlenia lampek białych w boczkach, chodzi o to ze po podłączeniu lampek w boczkach do czerwonych nie świeca mi żadne lampki ale w tylko w dwóch drzwiach. co to może być?? sprawdzałem na akusie to wszystko jest w porządku z kablami w boczkach. Komunikat otwarcia drzwi na fis jest tylko lampki nie świeca.Moduł mam bez pakietu podświetlania Jutro jeszcze sprawdzę czy minus dochodzi z zamka do lampek.Koledze mieliście taki problem??

Opublikowano

Czy ktoś ma zdjęcie panelu podświetlenia na podsufitce z tymi właśnie diodami. Chciałbum to u siebie zrobić, ale nie wiem w którym miejscu mam wywiercić otwory i czy dioda ma troszkę wystawać z otworu, czy być bardziej na równo lub w głębi otworu.

Opublikowano
Czy ktoś ma zdjęcie panelu podświetlenia na podsufitce z tymi właśnie diodami. Chciałbum to u siebie zrobić, ale nie wiem w którym miejscu mam wywiercić otwory i czy dioda ma troszkę wystawać z otworu, czy być bardziej na równo lub w głębi otworu.

Kolego zdemontuj tą zaślepkę i od góry są zaznaczone miejsca gdzie należy wywiercić otwory, najlepiej Fi6mm

Opublikowano
mam taki miały problem odnośnie podświetlenia lampek białych w boczkach, chodzi o to ze po podłączeniu lampek w boczkach do czerwonych nie świeca mi żadne lampki ale w tylko w dwóch drzwiach. co to może być?? sprawdzałem na akusie to wszystko jest w porządku z kablami w boczkach. Komunikat otwarcia drzwi na fis jest tylko lampki nie świeca.Moduł mam bez pakietu podświetlania Jutro jeszcze sprawdzę czy minus dochodzi z zamka do lampek.Koledze mieliście taki problem??

pierwsze pytanie czy przed dołożeniem lampek białych wszystkie czerwone świeciły jeśli tak to coś nie łączy w tych dwóch :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.