Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Ford S-MAX AD 2011


źrebak

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym polemizował tutaj odnośnie forda ... mam obecnie 2 modele tej marki (kupione w salonie ) i jestem ich 1 właścicielem ... i uwierzcie ale miałem już kilka aut rożnych marek i z żadnymi nie miałem tyle problemów co z fordem :) (nie wspomnę o tym ze przy odbiorze auta sprzedawca zademonstrował mi jak działają automatyczne szyby i po otworzeniu ich już się nie dało zamknąć ;) )

Poza tym podejście samego serwisu forda to szkoda słów ... Mam b8 również od nowości i przejechałem nią już 60 tys km, w serwisie (odpukać) bywa tylko na przeglądach gdzie w fordach (przy tym przebiegu) bywały już w naprawie srylion razy i co bym im nie było to odpowiedz była jedna "ten typ tak ma" bądź "nie jesteśmy wstanie znaleźć przyczyny" . W jednym z nich juz mi sie skonczyla gwarancja i nagle serwisantów oświeciło co przez tyle lat dolegało mojemu fordzikowi ;)

Jedyny plus jaki mogę dać fordom to taki ze świetnie się prowadza i są coraz ładniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre, dobre :polew:

a teraz niech ktoś wytłumaczy, dlaczego Audi nie ma nic w tym segmencie? :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maaaa Q7 :tongue4: :tongue4: :tongue4::polew:

ok ok :decayed: jezdze i SMAX- em (firmowy nowy nabytek) i swoim poczciwym A4 jak w sygnie, kazde z tych aut ma swoje + i - .... ford - miejsca w hu.... duzo, 140 KM tez jest dobrze, komfort jazdy (duze i ciezkie autko) ok, siedzisz wysoko i dobra widocznosc ( o dziwo przy tych gabarytach ) w kolo calego auta .... no tyl ale to norma :tongue4:, co do A4 ... kazdy wie :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...