Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant Quattro S-line 19"RS4 by Dano

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po co Ci wydech 3" w 1.9 TDI ?

Opublikowano
  • Autor

po co Ci wydech 3" w 1.9 TDI ?

jeśli będę robił to do BigTurbo no może nie dokładnie 3 cale bo chyba 2,65 czy 2,85 cala

Opublikowano

3" to bedzie za duzo chyba...

btw, moje auto wygladalo prawie identycznie jak Twoje jakies 1,5 r temu :decayed:

Opublikowano

Furka wypasiona nie ma co zarzucić :decayed: ale listwy na drzwi to chyba S-line a nie S4.

Jak nie będziesz sprzedawał to zostaw pakiet S4 bo S-line jest coraz więcej a S4 to prawie nikt nie ma :evil:

A wykresy są po prostu :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

ale listwy na drzwi to chyba S-line a nie S4.

a jak wyglądają od S4 czym się różnią ?

Opublikowano

wczoraj odkąd wstawiłem furmankę na forum to już mam 3 potencjalnych kupców.

Ci potencjalni kupcy to w ogóle ich nie licz :polew: ja miałem takich z 20 na telefon i gadanie bzdur :cool1:

A co do samochodu to ładnie wygląda :good:

Opublikowano

ale listwy na drzwi to chyba S-line a nie S4.

a jak wyglądają od S4 czym się różnią ?

są po prostu bardziej odstające od auta - takie masywniejsze

Opublikowano
  • Autor

ale listwy na drzwi to chyba S-line a nie S4.

a jak wyglądają od S4 czym się różnią ?

są po prostu bardziej odstające od auta - takie masywniejsze

no dokładnie właśnie sobie teraz oglądam i jest różnica (bardziej odstają od nadwozia)

czyli muszę zmienić opis :)

Opublikowano

no piękny egzemplarz , zazdraszczam :decayed::good: , jednak przesiadka na bardziej rozwojowy 2.0T bardziej kusi , co??!!

Opublikowano
  • Autor

no piękny egzemplarz , zazdraszczam :decayed::good: , jednak przesiadka na bardziej rozwojowy 2.0T bardziej kusi , co??!!

Iverson myślisz żeby iść lepiej w benzynę 2.0T ?

Opublikowano

cholera wie dla samych osiągów na pewno warto po remapie masz 250-260 kuca to już coś jedzie , zobacz wątek u kolegi BAJK :good:

Opublikowano
  • Autor

dla samych osiągów napewno ale co do spalania to już lipa.

Powiem tak i benzyna i diesel ma swoje + i -, napewno też 2.0T jest mniej awaryjnym silnikiem niż 3.0TDI (wtryski , napinacze itp.)

Mam mętlik w głowie :mysli:

Opublikowano

te 200ps w dizlu i Q dają sobie radę w tym aucie , podejrzewam że waga to min 1500kg , a to jest sporo :confused4:

Opublikowano
  • Autor

w porównaniu do mojego poprzedniego auta które miało podobne osiągi to jednak audi jest dużo cięższe, no ale Quattro przy ruszaniu na śliskim robi swoje gdzie w Leonie do 3 biegu szukałem trakcji.

Opublikowano

Mam takie same sliczne autko a nawet takie same felgi letnie tylko ze 17'' normalnie pieknie pasują do a4 ale niestety ja nie mam tak wypasionego wyposarzenia az góóóóól skacze :notworthy::good: pełny szacun za robotke owocną

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dano, ja też miałem dylemat czy 3.0TDI czy coś innego :D

Jak widzisz jednak wybór padł na 3.0TDI auto pewne to się mniej boję ;)

Pozdro,

S.

PS.

A swoją droga ciekawe ilu z LCT jest teraz tutaj :)

Opublikowano
  • Autor

no niedługo chyba wszyscy najwięksi spamerzy z LeonClub tu będą :rolleyes:

Stanisławie w końcu byś się tym swoim szanklem pochwalił a nie się lansujesz po Kępnie z jakimś dyr.gazowni :wink4:

Co do zmiany auta to chyba nie uda się w tym roku-dużo nowych pomysłów inwestycyjnych, remont chałupy + :sexinbed: jedna zimowa noc na wsi bez prądu :gwizdanie: , tak więc duże combi teraz się bardzo przyda.

Opublikowano

Wyrezałes juniora ?:D Gratuluję :P

Felgi ori rs4 to jest po prostu kosa! Marzenie :P

Opublikowano
no niedługo chyba wszyscy najwięksi spamerzy z LeonClub tu będą rolleyes

widze ze Seata na Audi duzo osób zamieniło :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.