Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Układy wydechowe - katalizatory, tłumiki, końcówki - Andrzej Gruchot


RVN

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też kupiłem u Pana Andrzeja zamiennik katalizatora z dorobioną tulejką ale niestety nic to nie dało :wallbash:

Z Mariuszem jak rozmawiałem to mówił, że przejechał od założenia około 300km i nie ma żadnego błędu. Ja średnio po przejechaniu 120 km muszę usuwać błąd. Nie wiem może Mariusz ma dłuższą tulejkę??? Zadzwonie jeszcze do Pana Andrzeja i zobacze co powie ale pewnie nic na to nie poradzi i zaczynam szukać tiunera do wyłączenia drugiej sondy :confused4:

Choć tak jak piszą koledzy P&P wszystko elegancko spasowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to co jak wstawiles zamiennik kata to tez trzeba oszukiwac sondy skoro masz tulejki wspawane?

moze jednak masz cos nie tak ze sonda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak mi tez się zapala już po średnio 320 km tez trzeba kasować ale tylko jak na gazie jeżdżę bo jak zrobiłem na benzynie prawie 500km to nic się nie zapaliło też szukam tunera dobrego i taniego już myślałem o następnej tulejce dać ale też mówią że będzie to samo u mnie też ta druga sonda jest uszkodzona bo była cała pogięta od wkładu katalizatora bo był wkład metalowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Pana Andrzeja, kupiłem zamiennik do mojego 1Z-ta i wszystko spasowane jak trzeba, super kontakt i szybka wysyłka :good: Po wymianie nic nie buczy, żadnych efektów ubocznych nie ma :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kopiłem pond rok temu przelot taki jak jest na fotce, ale plecionka która miała być wzmacniana padła po 2 tyg wspawałem bosala i hula do tej pory, kupilem bosala i porównałem do tej która była i stwierdzam na 100% ze ma o 2 oploty drutem mniej niż bosal wiec wzmacniana jest tylko w teorii a nie praktyce ale jak najbardziej polecam za taka cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wy tzn. kolega karolasterka i mlodyy macie B5 z jedną sondę bodajże- przed katem. W B6 są dwie - przed i za katem. No i po wymianie druga czyta błąd.... U mnie kat jeszcze działa ale też liczę się z tym, że za jakis czas i mnie będzie czekać wymiana. Dlatego obserwuje wątki na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wy tzn. kolega karolasterka i mlodyy macie B5 z jedną sondę bodajże- przed katem. W B6 są dwie - przed i za katem. No i po wymianie druga czyta błąd.... U mnie kat jeszcze działa ale też liczę się z tym, że za jakis czas i mnie będzie czekać wymiana. Dlatego obserwuje wątki na ten temat.

tak zgadza się, u nas nie ma sond na tym zamienniku. A skąd wiesz że Twój kat jeszcze działa? Ja też myślałem ze mój działa, po wyjęciu okazało się ze te siateczki prawie całkowicie oblepione są sadzami, teraz auto odżyło, ładnie miękko pracuje bez buczenia i wibracji ( miałem już słabą plecionkę). :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie jak to jest z tym wywalaniem kata w B6? Warto/nie warto ? Druga sonda będzie pokazywała mi błąd ? Zastanawiam się właśnie nad takim zamiennikiem tylko zmartwiły mnie te informacje dodatkowo jakość plecionki nie chcę zmieniać dobrej oryginalnej plecionki na jakiś szrot ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie mam audi, a vw Passata z silnikiem 1.8T AWT, jutro zmieniam na zamiennik od Pana Andrzeja i bedę wiedział czy na drugiej sondzie wywali mi błąd, więc dam znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. A skąd wiesz że Twój kat jeszcze działa?

Nie wywala mi błędu więc myślę, że na razie jeszcze jest oki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to polecam Gruchota:) Kupiłem u niego zamiennik kata ze wzmocnioną plecionka i jestem bardzo zadowolony:) Polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a Pan gruchot prowadzi jeszcze sprzedaż zamienników?? Pytam, ponieważ nie moge znaleźć jego ofert na allegro ani na link do strony nie istnieje. Orientuje się ktoś?? MOże tylko tel to Szanownego Pana??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

jak Wam się spisują te zamienniki od Gruchota. Interesuje mnie szczególnie do silnika AVJ 1.8T. Musze pozbyć sie katalizatora i właśnie jestem bliski zakupu zamiennika. Pytanie czy sypie Wam błędy po dłuższym stosowaniu tych zamienników ?

Pzdr.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak nasze silniki maja za dużo elektroniki po 300km wywala błędy ja wyciolem programowo sondę druga za 400 zł i mam spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...