Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Kierownica trójramienna :)


Produkt4444

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Rozwiązałem już prawie wszystkie problemu na forum, szukajka śmiga :hi: ale został jeden.... Błachy .... :wallbash:

A mianowicie czy kierownica Trójramienna zawsze jest taka śliska, tzn. bez żadnych nie wiem jakiś chropowatych czymś tam? Tylko wygląda jak kierownica z Mercedesa po przebiegu 600tys. tzn. śliska.

http://allegro.pl/audi-a3-a4-a6-a8-kierownica-oryginal-multifunkcja-i1419383703.html

coś takiego taka tylko nie multifunkcyjna i beżowa czy coś i ma inny znaczek (inaczej zaprojektowany) - kojarzycie pewnie z modelu B6 jest. Nie moge teraz dokładnie znaleźć jej na allegro.

Czy po prostu one takie są, a jak nie to czy mogą tak wyglądać przy przebiegu 180tkm udokumentowany :mysli:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest śliska jak jest pościerana i wyciuchana na maxa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ma być taka gładka, oczywiście nie wytarta no chyba że masz karbowaną z s-lina to wtedy masz dziurkowaną :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest taka przy 190tyś

zdj_cia_all_027.jpg

Wytarł Ci się już lakier na skórze i jest ciut matowa.

Porównaj sobie koło kierownicy i lewe ramie na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest taka przy 190tyś

zdj_cia_all_027.jpg

Wytarł Ci się już lakier na skórze i jest ciut matowa.

Porównaj sobie koło kierownicy i lewe ramie na zdjęciu.

Wytarł się lakier na kierownicy bo do kitu jest na niej lakier, przynajmniej jeżeli chodzi o 2002r. Już kiedyś pisałem - poprzednio astra 2 CDX w wersji ze skórą, przebieg prawie 200tkm a skóra jak nowa. Ciężko ją zarysować, nie matowiała i żadnych odbarwień. A to OPEL przecież!!! :shocked:

Mówiąc śliska - to wg mnie tak jak u KACPER1_2005. Taką miałem przy 180tkm i malowałem. Teraz jest podejrzana - bo wygląda jak nowa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakier na kierownicach z reguły jest do kitu..tak samo jak ponowne malowanie jej :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież zawsze możesz obszyć i będzie git majonez. Jedni zdzierają te kiery a u innych nic się nie dzieje. Może mają delikatną skórę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jest czarna i trochę błyszcząca przy przebiegu 170kkm, taka jak Kacpra_2005 w zaznaczonym miejscu, ale trochę mniej błyszcząca.

http://img207.imageshack.us/i/zdjciaall027.jpg/

Ogólnie nie narzekam na jakość skóry w Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w 3 ramiennych była inna skóra niż w 4 bo ta która mam przed oczami jest git. A widziałem 4 ramienne z dużymi przebiegami i tam też było :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wycieranie kierownicy zalezy też od stylu jazdy oraz gdzie jezdzimy czy wiecej po miescie czy poza miastem. wiadomo, ze po miescie jest duzo krecenia kierownica a co za tym idzie szybciej sie ona zuzywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...