Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Malowanie alufelg 17 cena i jaki kolor ?


maxus24

Rekomendowane odpowiedzi

Mój kolega maluje po 200 zł za komplet. I nawet trwale to trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena normalna, zwykle maluje sie tylko czola, malowanie srodkow mija sie z celem;) Chyba ze na zapas do bagaznika hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega maluje po 200 zł za komplet. I nawet trwale to trzyma.

Marnie to widze.... za taką cene. "nawet trwale" to znaczy że po roku znowu do malowania ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a powiedzcie mi czym wypelnia sie glebokie zadrapania w aluminium bo boje sie ze taki kit samochodowy moze odpasc razem z lakierem gdy felga bedzie sie naprezac ?

na jaki kolor byscie radzili pomalowac te alufelgi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300 zł u lakiernika to niby nie jest dużo, ale za tą cenę możesz pomalować profesjonalnie proszkowo. Nie widzę sensu malowania felg w taki sposób.. pomalujesz proszkowo i będziesz spał spokojnie :) Kumpel malował 2 tygodnie temu komplet 4 felg 17'' w Warszawie. Nie trzeba było ich prostować i nie miały uszczerbków ale były zrysowane. Pomalowane na czarny połysk oczywiście proszkowo i zapłacił z tego co pamiętam prawie 300 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziś zapytam o dokładny namiar. Sam się przymierzam do takiego malowania. Jego felgi w czarnym połysku wyglądały mega :) no a poza tym jest gwarancja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będą pasować

ok dzieki[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 20:51_________________________________________________fele dzis poszly do malowania na srebrno, metodą na mokro :)[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 22:09_________________________________________________witam ponownie felgi odebrane z prostowania i pomalowane oto efekt

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=189224.0[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 14:26_________________________________________________mam pytanie a mianowicie czy oryginalne alufelgi audi s line maja numer seryjny, kazdy komplet ma inny numer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne mają na pewno nabity numer. Z tego co mi wiadomo to numer jest ten sam dla konkretnego modelu felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...