Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Rosemeyer


Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem dodać wątek o tymże modelu- nie pierwszej świeżosci co prawda- lecz szlachetnie nawiązującego do jakże szacownych korzeni marki.

Model Rosemeyer łączy w sobie pamięć o Auto Union oraz o kierowcy wyścigowym o nazwisku Bernd Rosemeyer. Facet na Auto Union C Type bił w latach 30stych XXw rekordy prędkości i wygrywał większośc wyścigów. Jako pierwszy kierowca użył silnika V16, który był montowany centralnie, własnie w C Type. Auto spokojnie rozpędzało sie do 410 km/h. Zajęło 3cie miejsce w rankingu aut wyścigowych wszechczasów (5-Shelby Cobra,4-Jaguar D-Type, 3-nasz bohater, 2-Ford GT40-pogromca Ferrari na LeMans, 1-Porsche 917-ponad 1000KM).

Auto Union C-Type:

c-type.jpg

Konfrontacja:

konfrontacja.jpg

Audi Rosemeyer:

rosemeyer2.jpg

rosemeyer1.jpg

rosemeyer3.jpg

rosemeyer4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem gdzies takie na papierkach z gum Turbo :naughty: czyli projekt ma na pewno z 10 lat..

Wyglada troszke jak Batmobil.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh gumy Turbo były na początku lat 90tych jak dobrze pamiętam. zaczynałem wtedy podstawówke. takze musi mieć z 15 lat... A tak naprawde auto pochodzi z 2000 roku...

Ciekawy artykuł: http://auto.gazeta.pl/auto/1,52400,64412.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okropne to to jest!! Pewnie projektant był na bani i mu się marki pomyliły-bo to japoniec mial być!! ale fele ujdą w tłumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyl fajniutki ale przod, nie nie to nie dla mnie, ten grill to porazka, a reszta... calkiem przyzwoita :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam łądne ..tylko te podnoszone "powieki" lamp nie przejdą .. wrazie potrącenia pieszego by go poszarpało :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...