Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Jak sciągnąć tylną półkę z podszybia ?


blaster99

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli ktos to robil bardzo prosze o w miare dokladny opis jak wyciagnac te półkę z tyłu bo nie chce nic na chama robic by uniknac ew uszkodzen

z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składasz lub zdejmujesz oparcie tylnego siedzenia, łapiesz za półkę i ciągniesz do siebie.

Oczywiście jeśli są głośniki, to wcześniej trzeba je wymontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od strony oparcia siedzenia podnies połke do góry (musisz delikatnie szarpnąć sa tam trzy "kołki" zatrzaskowe) pociag do siebie (oczywiście jak masz 3-je swiatło stopu to go wczesniej rozłącz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chłopaki za odzew! wieczorem bede z tym walczył :audi:[br]Dopisany: 30 Listopad 2007, 17:18 _________________________________________________do tej pory nie miałem czasu sie tym zajmować, ale ustawilem sie z kumplem na jutro.. chodzi o to ze mam glosniki w tylnej półce i nie wiem jak je wyciagnac, dlatego chce polke zdemontowac, dopiero potem brac sie za glosniki. da sie je zdemontowac bez sciagania polki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety trzeba pasy zdejmować nie da się inaczej wyjąć po bokach tych plastików masz zaczepy wciskasz i ściągasz razem z pasami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jak wyciąga się półkę to trzeba pasy zdemontować? Czy może jest jakiś cwancyk na te plastiki przez które przechodzą pasy.

Jesli chcesz tylko glosniki wyciagnac lub zmienic wystarczy opuscic polke na oparcie za kanapa, nie musisz nic robic z pasami delikatnie odsun te plastiki na bok i spokojnie ja wyciagniesz. Do wykrecenia glosnikow bedziesz potrzebowal krotki srobokret gwiazdka. Jesli masz zamiar zmieniac glosniki to szkuj sie ze otwory w blasze so kwadratowe i powierzchnia nie jest plaska. Wiec trzeba sie troche pobawic zeby to w miare zagralo. I uwazaj zeby nie polamac tych 3 zatrzaskow jak ja bedziesz skladal spowrotem. Ja dwa polamalem. Nic na sile. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec aby wyjac półkę trzeba odkręcić pasy które są przykręcone w bagażniku?

Pytam bo przepaliła mi sie jedna żaróweczka w światle stop i mi to z deka przeszkadza :). Ale jeśli tyle zachodu jest przy zdejmowaniu półki to lepiej sobie dać spokój :P. Znając moje szczęście zaraz cos uszkodze :>.

Chyba ze jest jakiś łatwiejszy sposób na wymiane żarówki...

P.S. Mam wersje bez składanych siedzeń... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj może jest podejście w bagażniku powinny być widoczne dwie śrubki jak spojrzysz od spodu odkręcasz i wyciągasz światło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj może jest podejście w bagażniku powinny być widoczne dwie śrubki jak spojrzysz od spodu odkręcasz i wyciągasz światło.

Niestety nie bylo widocznych śrubek. Obie były schowane pod blachą :wallbash:.

Ale lekko uciąłem i powyginałem blache i miałem dostęp do dwóch śrubek :).

Także obyło się bez demontażu półki, a wymiana żarówki trwała raptem niecałe 5 min :>.

Wszystko z powrotem pozaginałem i jest :th:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...