Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jaki wzór felgi i czy podejdzie? z allegro


notorious

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo mocno średnio :)[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 20:27_________________________________________________w 17 z tych co pokazles bral bym

http://moto.allegro.pl/nowe-17-5x112-vw-passat-b5-b6-golf-v-vi-tiguan-i1464435838.html#gallery

ostatecznie

http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-17-5x112-audi-a3-a4-a5-a6-q5-wzor-rs4-i1457466936.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna z wymienionych felg 17" nie będzie wyglądać dobrze.

Szkoda kasy na nowe podróbki no name, lepiej kup coś używanego ale oryginalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego fajnie ze szukam cos ori.. ale ceny zaporowe.. jak sie trafi okazja to szybko znika.. albo stan taki ze lepiej niemowic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moje ori z oponami sprzedałem praktycznie w "Twojej" kwocie :wink4:

Za 1500zł spokojnie kupisz oryginalne felgi, często nawet z oponami.

Do nowych jak dołożysz opony to wyjdzie ~2,5k zł.

Szukaj a coś się trafi, nawet tutaj masz 18" z oponami za 2k zł: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=186956.0;all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego w tej kwocie to spokojnie zakupisz ladny, oryginalny felunek ;) Do wiosny jeszcze troszke czasu, wiec badz cierpliwy... A jesli juz sie uparles na jedne z tych, to 3, ew te ostatnie beda fajnie wygladaly na b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uparłem sie tylko BADAM RYNEK hehe :decayed:

jak si etrafi okazyja jakas.. to zakupie teraz.. dlatego wczesniej szukam.. bo ciepelko juz za 1msc..

czemu uważac??:D na alucenter ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem krótko kupowałem u nich tydzień temu felgi

nowe + opony nowe zapłaciłem 2500 zł

3 lata gwarancji na felgi

taki wzór 16"

38433712.jpg

za założenie opon zapłaciłem 54 zł dziś jade na dwie inne wulkanizacje sprawdzić faktycznie jak jest z tą felgą bo nie wiem czy nie chcieli na mnie zarobić przypadkiem popatrz ile ciężarków jest na feldze

73069815.jpg

może tylko źle wyważyli tylko się upewnie i każe wyważyć samą felgę bez opony. już pisałem do tej firmy i firma ta przyznała że faktycznie coś dużo tych ciężarków i twierdzi że może być opona źle założona i może trzeba tylko opone przesunąć i twierdzą że jest źle wyważona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem teraz na innej wulkanizacji i już inaczej wyglądają więc tamci źle wyważyli koła teraz jest ok więc mozna od nich brać zobaczę jeszcze założę na samochód i zobaczę jak się będzie jeździć zapłaciłem od koła 50 zł ale wyważył tak że chyba jest 2 ciężarki a było ich ponad dwadzieścia widziałem jak gostek opone na feldze przekręca i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej Alucenter polecam. Dają upusty jeśli się do nich przyjedzie (40-70zł na komplecie). Rok temu kumpel kupił 15" i jest zadowolony i dziś z nim byłem żeby obejrzeć 17" a stare idą na zimę. Sam jesienią kupowałem u nich dla szwagra ale dopiero teraz będzie je zakładał. Także póki co to nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Dodam że jeżdżę do nich po odbiór do Warszawy.

ps. Jakby ktoś miał jakieś ładne alu 17" z rozstawem 5x100 (Bora) to proszę o wiadomość, mogą być z oponami lub bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...