Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie Nowosądeczanie :wink4:

mam pytanie do Was o takowy komisik w Waszym mieście - zowie się on LansCar i jest na ulicy Lachów Cośtam ;-) foty na ich aukcjach walą po ryjku photoshopem, bo autka wyglądają lepiej niż nowości z salonu :naughty: ale chciałbym wiedzieć jak jest naprawdę.. Czy ten komis jest w miarę? Mają tam często audiki, z tego co widzę po necie... Czy warto jechac ze 100 km, czy to głównie szroty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

No to się nam teraz Kolega Crisu wykaże :naughty:

Jakieś grupowe zamówienie na kalendarze? zbiórkę kasy na spocie można by zrobić :przebiegly:

Chętni? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do komisu LansCar to faktycznie mają dużo Audi. Sam oglądałem tam parę aut. Faktycznie są wyczyszczone wymuskane. Z tego co widziałem to auta maja raczej wysokie przebiegi ale może prawdziwe. Mi osobiście podobało się tam jedna B5 jak szukałem dla Ojca ale z ceny podane na necie nie zawierały opłat i za opłaty sobie doliczali. Jak masz coś konkretnie upatrzone to mogę obejrzeć bo zaraz koło nich pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siara nie myśl! - bądź! :polew:

Bo inaczej Cię w domu odwiedze! :przebiegly:

To też jakaś opcja :drunk: tylko załatw sobie kierowcę[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 15:34_________________________________________________Ja bym się pisał na taki kalendarzyk :good: się zrobi listę i się zamówi [br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 15:57_________________________________________________ ;(

MECHANICAL SYNFONICA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie Nowosądeczanie :wink4:

mam pytanie do Was o takowy komisik w Waszym mieście - zowie się on LansCar i jest na ulicy Lachów Cośtam ;-) foty na ich aukcjach walą po ryjku photoshopem, bo autka wyglądają lepiej niż nowości z salonu :naughty: ale chciałbym wiedzieć jak jest naprawdę.. Czy ten komis jest w miarę? Mają tam często audiki, z tego co widzę po necie... Czy warto jechac ze 100 km, czy to głównie szroty?

Paru znajomych kupiło od nich auta i są zadowoleni, z tego co mi wiadomo to ściągają dobre wózki... o jakie auto Ci chodzi to zapytam kumpla, zna się z nimi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio myslałem że macie spota w sandecji ale był tylko jeden klubowicz na KGR i nie zdążyłem pod media :wallbash:

a to ty grzesiek byłes?bronek chyba cos pisal ze cie widzial.mogles pisac wczesniej ze sie wybierasz do sacza.to bys wiedzial gdzie spot. :naughty:

ja byłem bo ja teraz jeżdżę firmówką Skoda Fabiia na RZ i zapomniałem że macie spota w niedziele tak to bym pisał :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to będzie potwór... :kox:

Powiedz mi że to Twój prywatny garaż... bo mam parę rzeczy do zrobienia przy aucie :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20111201362.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Wczorajszy motaż godzina 00:30 do 3 zeszło ale zamontowany efekt czuć, turbo przestało się wieszać, tylko zderzak jeszcze do wybebeszenia bo nie siedzi jak trzeba.

W pytunieee..

Aż mnie kusi, żeby sobie pyknąć taki z programem..

Ale trzeba odłożyć, a to już nie takie młode..

Gratulacje.. Myślę, że LOKO-s może się z Tobą ścigać, bo ja bym się już bał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20111201362.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Wczorajszy motaż godzina 00:30 do 3 zeszło ale zamontowany efekt czuć, turbo przestało się wieszać, tylko zderzak jeszcze do wybebeszenia bo nie siedzi jak trzeba.

Gratulacje.. Myślę, że LOKO-s może się z Tobą ścigać, bo ja bym się już bał.

Bronek ja bym nawet nie śmiał stanąć na kresce obok Mike'a - diesel z tą mocą i momentem by mnie prawdopodobnie pożarł na śniadanie... :wallbash:

:shocked::blink::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj jak wróce od Aligatora to licze na jeszcze wieksze przyspieszenia, poprawa programu napewno mu pomoże :>

Aleś Ty zabawny... :decayed:

ja gdzie bym nie pojechał to nic więcej z mojego bez mechanicznej ingerencji nie wyciągne... :wallbash:

No chyba że uturbienie...?? Ma ktoś ze 20 tysi luzem to się pobawie w takie klocki :naughty::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich . Jedank muszę dostawać PW o zmianie terminu spotów :disgust: będę starał się wszystko ograniać duzo lepiej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: żeby tylko Michał nie latał tą Audiczką :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...