Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

żyję w Poznaniu byłem od niedzieli.:facepalm: ile % się lało masakra. mnie w niedziele nie będzie mam komunie.:banan:

---------- Post dopisany at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ----------

a z Limanowej jeszcze pieta na spota będzie jeździł :kox:

Jarek klima działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

06.05.2012 ????? to chyba do Krakowa się wybieramy jak mnie pamięć nie myli ....

brawo za spostrzegawczość :P

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

To sie pisze. Pytanie do wszystkich czy ktos pojedzie z okolic Limanowej. Dobrze byloby jakas banda

pojechac. :grin:

jak pojedziesz dołem, czyli przez marcinkowice to możemy polecieć razem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4ta KLI się zgłasza ;) o ile mozna ;p

Cris mnie przekonał i bede sie chciał wyrwac w niedziele do NS choc na chwile, być może zabiorę 5tą a4 z californi choć nie obiecuję ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze KNS będzie w odwrocie. Za chwilę będą chcieli przenieść spoty do Limanowej :facepalm:

---------- Post dopisany at 08:12 ---------- Poprzedni post napisany at 08:11 ----------

Nie ważne jaka blach ważne żeby coś się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz że to nie gooopie z tą Limanową..? Bliżej bym miał :naughty:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaczek84 w podpisie masz Montaż Fis itp. oraz CB - znasz się na tym dobrze ? możesz mi zestroić antenę z radiem ? abym miał dobry odbiór :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopadnę Cię na drodze to zajadę i wytargam z auta :decayed: a tak serio to na spocie :wink:

---------- Post dopisany at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:03 ----------

Radio intec tak się chyba pisze a anten to president (też się chyba tak pisze :decayed: ) ta mała .

---------- Post dopisany at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ----------

Radio intec tak się chyba pisze a anten to president (też się chyba tak pisze :decayed: ) ta mała .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody widzę w profilu że Twój furacz wyprzedza swoją epokę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tą niedzielę nie da rady bo reflektometr pożyczyłem kuzynowi. A antena jaka konkretnie? Georgia czy Florida? z radiem intec szału nie osiągniesz przy takiej antenie. Ja mam johnny II i floridę, zestaw jak na moje potrzeby ok. Odbiór jest dobry ale nadawanie słabe, w mieście max 1-2km.

Tylko tych anten się nie stroi. Floridy na pewno. Co do Georgi to nie jestem pewny trzeba by zobaczyć czy ma regulacje.

---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

Młody popraw pierwszego posta Spot pod MM jest 29,04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz dzisiaj ja jechałem tak późno do pracy czy ty tak wcześnie :grin:

wiesz, ja lubię byc punktualny w pracy, dlatego wyjeżdzam 10 po 7 żeby przez ten pi......ny most przejechać, mimo to i tak jestem albo za pięć, albo i czasem po osmej. dramat normalnie. pomyslec ze mam 5 km do pracy i jade prawie godzine:decayed:. Nie chcesz się pracą zamienić?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...