Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

No to właśnie wiem tylko co będzie jak nie przyjedziesz albo jak mi zapcha tą karte zdjęciami bo tu jest sporo MpX i filmy w HD robi więc wiesz chcę się ubezpieczyć jak macie kartę SD pożyczyć to weźcie chłopy na spota :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie wiem tylko co będzie jak nie przyjedziesz albo jak mi zapcha tą karte zdjęciami bo tu jest sporo MpX i filmy w HD robi więc wiesz chcę się ubezpieczyć jak macie kartę SD pożyczyć to weźcie chłopy na spota :hi:

Ja cos mam to wezmę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda żeśmy się nie wybrali bo nie daleko jest :kwasny:

wszystko spoko, ale auta d*py nie urywały:whistling:

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

małe:whistling:, chyba że na zimę:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda żeśmy się nie wybrali bo nie daleko jest :kwasny:

wszystko spoko, ale auta d*py nie urywały:whistling:

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

małe:whistling:, chyba że na zimę:naughty:

Nie urywały ale nasze w nowym Sączu też d*py nie urywają :wink:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

Dzięki za spota Prezesy i za nowych kilku członków którzy nas odwiedzili nowymi autami :hi:

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

Za 30 minut będą foty z dzisiejszego spota :wink: jak ktoś wytrwały to wyczeka :hi:

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

Aparat Padaka ale HDRy robi bardzo fajne i wszystkie foty będą w HDR :wink:

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

https://plus.google.com/u/0/photos/117016236997612162951/albums/5916168600573879377 Oto foto nie ma dużo ale więcej ujęć filmowych wyszło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil aparat sprzedany? widzę że robiłeś zdjęcia kompaktem. Masz nie HDRy bo słabo one wyszły.

Michał jest już mapa Blaupunkt DX 2013/2014 pod RNS-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparat poszedł zaraz na 2 dzień zdjęć innych nie mam bo rzuciłem wszystko na HDR co ciekawe ten dziad miał więcej mpix a robi dużo gorsze zdjęcia niż lustro jednak matryca robi swoje ave CANON :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparat poszedł zaraz na 2 dzień zdjęć innych nie mam bo rzuciłem wszystko na HDR co ciekawe ten dziad miał więcej mpix a robi dużo gorsze zdjęcia niż lustro jednak matryca robi swoje ave CANON :wink:

Nie matryca a optyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pisz kiedy będziesz, bo wypaliłem kilka, jak coś to sobie weźmiesz. Ciekawe jak prowadzą bo podobno to są już mapy TomToma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę sporo nowych twarzy było... I eSowy zderzak :wink:

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...