Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

O to ja potrzebuje nadkola do 80 B3 i tylne amortyzatory dla wujka silnik 1.8 jak ktoś ma w dobrych pieniądzach to mówić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOKO a może Ty mi wypozyczysz XR? :D czy sprzedana już :D

Po pierwsze nigdy LPG nie widziała więc koszty by Cię zrujnowały :decayed::grin:

A po drugie 8.10.2013 pojechała gdzieś pod Opole i już nie wróciła...została mi po niej tylko mała (ale nie bardzo mała :decayed: ) kopka zielonych banknotów :kox:

A może SAXO 1.4 ale bez eLPidżi? - jeśli się jeszcze nie sprzedało to Ci zadzwonię :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOKO a może Ty mi wypozyczysz XR? :D czy sprzedana już :D

Po pierwsze nigdy LPG nie widziała więc koszty by Cię zrujnowały :decayed::grin:

A po drugie 8.10.2013 pojechała gdzieś pod Opole i już nie wróciła...została mi po niej tylko mała (ale nie bardzo mała :decayed: ) kopka zielonych banknotów :kox:

A może SAXO 1.4 ale bez eLPidżi? - jeśli się jeszcze nie sprzedało to Ci zadzwonię :thumbup1:

saxo może być pod warunkiem że belka mnie nie zabije i ma to jeszcze trochę blachy no :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek wymieniony komputer sterujący w G40...mechanior mi dzwonił ze zapiendala, kupiłem wnętrze ori do niego i z dwóch muszę złożyć jedno...nie ma ktoś dobrego tapicera do tego typu spraw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz była naprawdę ładna, bagaj obspawany napewno ze 2-3 lata temu ale teraz pod spód nie wchodziłem... belka nie wiem jak więc jeśli jeszcze jest to Ci dam znać co za co i jaki hajc :decayed:

---------- Post dopisany at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany at 10:00 ----------

Piotrek wymieniony komputer sterujący w G40...mechanior mi dzwonił ze zapiendala, kupiłem wnętrze ori do niego i z dwóch muszę złożyć jedno...nie ma ktoś dobrego tapicera do tego typu spraw?

Napewno w łącku za biedroną jest kolo i podobno całkiem fajnie robi - mi robił mieszek i gałę do A4 i wyszło naprawdę fajnie ale to nie całe wnętrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm....no mysle ze w grudniu będę miał to G40...i trzeba isc dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm....no mysle ze w grudniu będę miał to G40...i trzeba isc dalej...

Grudzień już w niedzielę... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek,to Ty mnie śledziłeś do Łącka? Widziałem, że lampa b8 za mną jedzie ale nie poznałem

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

400671_10151601243146350_1715249731_n.jpg

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

1397661_760449483970708_789144749_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[h=5]WIELKIE ODLICZANIE FILM ZE SPOTA JUŻ SIĘ ŁADUJE NA SERWERY KOŁO PÓŁNOCY BĘDZIE NA PEWNO ! :naughty:[/h]

---------- Post dopisany 30-11-2013 at 00:41 ---------- Poprzedni post napisany 29-11-2013 at 23:20 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to co tak siepało to kręcił Prezes Krzysztof zresztą nawet widać jak zbliżenia robi na c6 Pawła i swoje b6 ale oczywiście jak doktor zaleca to łyknę :drunk:

---------- Post dopisany at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ----------

Osz w pytę musiałem kliknąć żeby YT poprawił obraz i widzę że go ostro zgrzebła z tym siepaniem :facepalm: dużo gorzej wygląda niż umnie na dysku ale chyba w montażu zrobiłem dość sporą ewolucję co nie bo porównując do 1 jest różnica :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...