Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

No pewnie że Świeżaki mile widziane :hi:

Kermit będzie płakał on chce na spota :kox:

:whistling:

Ma ktoś jakieś wtyki żeby olej do skrzyni biegów załatwić w dobrych pieniądzach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Ja moge poruszyć kontakty ale dopiero będe wiedział co i jak we wtorek

Dzięki piękne Prezes za chęć pomocy może coś siądzie:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CASTROL bo podobno ten jest lany oryginalnie i che ten oryginalny co audi leje w skrzynie a litrów max 3 bo ponoć wejdzie 2,7 L :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANY DZIĘKI ZA SPOTA NO TYLU AUDIC TO JA DAWNO JUŻ NIE WIDZIAŁEM ROBI SIĘ POTĘGA :hi:

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

Prezesy jednak sie mi nie udalo wpasc na spocik mysle ze na nastepny sie juz na 100% uda

Zapraszamy :naughty:

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

PREZES RYBA MASZ GENIALNY APARAT JEŚLI CHODZI O ZDJĘCIA BARDZO INTUICYJNY W OBSŁUDZE :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepełny rok w Klubie to troche za mało żeby się wypowiadać na takie tematy więc ja się powstrzymuje od głosu;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jest za wprowadzeniem kameralnych spotów a4 niech sie wypowie, nie wiem jak inni ale przebywanie w towarzystwie osób, które zachowuje sie jak na festynie niezbyt mnie kręci :)

tez mysle ze zaczyna sie robic bałagan.:hi:dawniej był spokój na spotach.pewnego dnia nas wypierd.... z galerii i bedzie po spotach.:facepalm:

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

Przemku myslałem ze to ty podjechałes pod real ale przypomniało mi sie ze nie masz dokładek w kolorze.

97304543777401399236.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jest za wprowadzeniem kameralnych spotów a4 niech sie wypowie, nie wiem jak inni ale przebywanie w towarzystwie osób, które zachowuje sie jak na festynie niezbyt mnie kręci :)

tez mysle ze zaczyna sie robic bałagan.:hi:dawniej był spokój na spotach.pewnego dnia nas wypierd.... z galerii i bedzie po spotach.:facepalm:

Ryba dzisiaj już ochrona podeszła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE WIEM WSZYSCY TWORZYMY TEN KLUB WIEC WSZYSCY DECYDUJMY JA JESTEM ZDANIA ŻE TRZEBA PO PROSTU NAPISAĆ ABY SIĘ ZACHOWYWAĆ I ZOBACZYĆ CO BĘDZIE NA NASTĘPNYM SPOCIE .

Jeśli dalej będzie zła atmosfera to wtedy podejmiemy drastyczne kroki bo chyba nie ma co przez 1 incydent się tak spinać bo taki rozłam modelowy i wojna miedzy sobą będzie jeszcze gorsza niż ten incydent co o tym sądzicie ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil ma racje może nie ma co tak odrazu sie dzielić po prostu jasno i konkretnie sie określić że dla dobra klubu i dalszych spotów pasowało by sie jakoś zachować godnie poczekajmy do następnego spota a jeśli nic sie nie zmieni to wtedy zaczniemy działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może się przywitam z wszystkimi. Mam na imię Krzysiek i jeżdżę srebrnym Avantem B6 1.8T. Byłem dziś krótka chwilkę na spocie i nie powiem zostałem niezłe zaskoczony ilością samochodów. Wcześniej należałem do klubu Peugeota 406 ale przyszedł czas na zmiany i krok na przód. Dziś nie miałem wiele czasu i dlatego szybko uciekałem ale może następnym razem pobędę z wami dłużej. Zauważyłem również ze było nie małe zamieszanie z ilością samochodów... szczerze powiem ze nie wiadomo do kogo nawet zagadać. Jeśli kogoś dziś uraziłem swoją osobą to przykro mi. Domyśliłem się również że jest ekipa "stałych bywalców" i przyjezdnych dla lansu. Mam nadzieje ze zagadałem z właściwymi osobami :) Miło było was poznać i coś nowego się dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...