Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym w swoim b5 sedan zdemontować antenę od telefonu i zrobić mniej więcej taką zaślepkę na powstałą dziurę:

http://images43.fotosik.pl/1619/ee5b397784d0e541med.jpg

Myślałem o blaszce okrągłej polakierowanej w kolor nadwozia tylko na czym ją przykleić aby trzymała się na swoim miejscu? chyba że macie jakąś inną propozycję proszę o pomoc auto stoi z dziurą w błotniku:grin:

Dałem też pytanie na battalionie ale na razie zero odzewu więc może wy macie jakąś propozycję:decayed:

może klej do szyb :wink: trzyma mocno :kwasny: a na kunegundy w lakierniczym mają taki klej po 18 zeta, powinien być mocny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki za info a myślisz że będzie trzymał się lakieru samochodowego i blachy?

A właśnie jeszcze jedno pytanie do was ma ktoś pomysł na zaślepkę Potrzebuję coś okrągłego dość płaskiego i średnica min. 33mm Myślałem o jakiejś blaszce ale sam nie wytnę równiutkiego okręgu może wie ktoś gdzie mógłbym taka dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a max ile może być poszukam jutro gdzieś mi się takie coś plątało tylko nie pamiętam średnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym w swoim b5 sedan zdemontować antenę od telefonu i zrobić mniej więcej taką zaślepkę na powstałą dziurę:

http://images43.fotosik.pl/1619/ee5b397784d0e541med.jpg

Myślałem o blaszce okrągłej polakierowanej w kolor nadwozia tylko na czym ją przykleić aby trzymała się na swoim miejscu? chyba że macie jakąś inną propozycję proszę o pomoc auto stoi z dziurą w błotniku:grin:

Dałem też pytanie na battalionie ale na razie zero odzewu więc może wy macie jakąś propozycję:decayed:

Najpiękniejsza czarna B5 jaką widziałem na polskich blachach :slina:

Ja bym zaszpachlował zamaskował i polakierował tą dziurę pod kolor auta lekka polarka i nie będzie widać grzebania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok będę wdzięczny A max gdzieś 3,5cm bo nie chcę na błotniku nie wiadomo jakiej dużej tej zaślepki:naughty:

014.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

A czarna super Mam to foto na kompie zanim kupiłem swoje b5 i dlatego szukałem ciemnej b5 bo ta chyba całkiem czarna nie jest tylko tak jak moja vulkanschwarz (grafit):grin:

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

A co do dziury to na razie zastosuje zaślepkę Trochę duża jest i nie wiem czy tak szpachlą by mi się udało to ogarnąć a poza tym teraz przy tej temperaturze szpachlą nie chcę się bawić może w przyszłym sezonie jak mnie zaślepka będzie drażnić to pomyślę o szpachli:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok będę wdzięczny A max gdzieś 3,5cm bo nie chcę na błotniku nie wiadomo jakiej dużej tej zaślepki:naughty:

014.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

A czarna super Mam to foto na kompie zanim kupiłem swoje b5 i dlatego szukałem ciemnej b5 bo ta chyba całkiem czarna nie jest tylko tak jak moja vulkanschwarz (grafit):grin:

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

A co do dziury to na razie zastosuje zaślepkę Trochę duża jest i nie wiem czy tak szpachlą by mi się udało to ogarnąć a poza tym teraz przy tej temperaturze szpachlą nie chcę się bawić może w przyszłym sezonie jak mnie zaślepka będzie drażnić to pomyślę o szpachli:naughty:

Sprawdzę ci dzisiaj w etce, bo wydaje mi się że jest fabryczna zaślepka do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike mógłbyś rzucić jakiś przykład dobrego kleju i primera np z alledrogo? - listwy na drzwiach mi odłażą i muszę to czymś przykleić :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik ori w etce nie znalazłem. A otwór po antenie jest okrągły bo w golfach III antena w błotniku miała owalny otwór i są takie zaślepki.

VW GOLF III MK3 zaslepka otworu anteny w blotniku (2743645256) - motoAllegro

Szkoda kaleczyć auto jakimiś zaślepkami jak ją przykleisz klejem do szyb to już na zawsze, może lepiej pomyśleć o jakiejś antenie do CB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh tez nie rozumiem co macie do golfów. ta sama stajnia a się śmiejecie :kwasny:

A jak się ma twoje MKII? dobrze kojarzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFN jestem w fazie poszukiwań dobrego motorka

Chyba AHF? AFN był montowany wzdłużnie a AHF porzecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...