Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Dominik ori w etce nie znalazłem. A otwór po antenie jest okrągły bo w golfach III antena w błotniku miała owalny otwór i są takie zaślepki.

VW GOLF III MK3 zaslepka otworu anteny w blotniku (2743645256) - motoAllegro

Szkoda kaleczyć auto jakimiś zaślepkami jak ją przykleisz klejem do szyb to już na zawsze, może lepiej pomyśleć o jakiejś antenie do CB.

Wiem że są takie zaślepki ale u mnie otwór jest idealnie okrągły nie owalny i nie będę kaleczył auta klejeniem teraz mam inną wizję na to niż klej do szyb:decayed:

A masz na myśli jakiś konkretny model antenki bo sam nigdy nie interesowałem się cb a może to było by dobre rozwiązanie dlatego jestem ciekaw jaką polecałbyś żeby miała dobre parametry i oczywiście była przykręcana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Dominik ori w etce nie znalazłem. A otwór po antenie jest okrągły bo w golfach III antena w błotniku miała owalny otwór i są takie zaślepki.

VW GOLF III MK3 zaslepka otworu anteny w blotniku (2743645256) - motoAllegro

Szkoda kaleczyć auto jakimiś zaślepkami jak ją przykleisz klejem do szyb to już na zawsze, może lepiej pomyśleć o jakiejś antenie do CB.

Wiem że są takie zaślepki ale u mnie otwór jest idealnie okrągły nie owalny i nie będę kaleczył auta klejeniem teraz mam inną wizję na to niż klej do szyb:decayed:

A masz na myśli jakiś konkretny model antenki bo sam nigdy nie interesowałem się cb a może to było by dobre rozwiązanie dlatego jestem ciekaw jaką polecałbyś żeby miała dobre parametry i oczywiście była przykręcana

Możesz spróbować wytoczyć z tworzywa taki dekielek wciskany na wymiar jak do alusów :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik ori w etce nie znalazłem. A otwór po antenie jest okrągły bo w golfach III antena w błotniku miała owalny otwór i są takie zaślepki.

VW GOLF III MK3 zaslepka otworu anteny w blotniku (2743645256) - motoAllegro

Szkoda kaleczyć auto jakimiś zaślepkami jak ją przykleisz klejem do szyb to już na zawsze, może lepiej pomyśleć o jakiejś antenie do CB.

Wiem że są takie zaślepki ale u mnie otwór jest idealnie okrągły nie owalny i nie będę kaleczył auta klejeniem teraz mam inną wizję na to niż klej do szyb:decayed:

A masz na myśli jakiś konkretny model antenki bo sam nigdy nie interesowałem się cb a może to było by dobre rozwiązanie dlatego jestem ciekaw jaką polecałbyś żeby miała dobre parametry i oczywiście była przykręcana

Dominik każda montażowa będzie lepsza od magnesowych.

Jak nie chcesz przepłacać to sirio

TURBO 800 S

TURBO 1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loko twoje rozwiązanie byłoby trochę kłopotliwe bo w ns nie wiadomo czy w ogóle coś takiego robią:decayed:

Jarek a przepraszam za pytanie bo jestem zielony z cb Dlaczego każda montażowa antena jest lepsza od magnesowych?

Ok dzięki Muszę zobaczyć je na żywo jak się to mocuje bo na tej stronce jest że otwór montażowy 12,5mm a ja mam ten otwór przynajmniej na 2,5 lub prawie 3cm nawet go nie mierzyłem dokładnie.

A co sądzisz o antenach firmy president? Bo kumpel nie dawno jakąś miał do sprzedania i mam zamiar go zapytać czy dalej czasem jej nie ma do sprzedania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy presidencie masz jeden problem. Jak zostawiasz auto na ulicy to musisz chować antenę bo zaraz zmieni właściciela :( tak nasza rzeczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu muszę przyznać rację chodliwy jak diabli ale mój na A4 jeszcze się twardo trzyma, w A4 mam na stałe zrobioną a w A3 magnes i powiem Ci że w A4 to bajka jak radio działa żadnych szumów odbiór czysty no rewelacja jak walniesz na stałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za informacje

Czyli antenki presidenta można kupować bo to dobry sprzęt ale na złodziei muszę uważać:facepalm: A jeszcze mam pytanie bo w sumie nie jest mi zbytnio potrzebne cb bo jakoś na szczęście nie dostałem nigdy mandatu ale może w taki sposób zastawię ten otwór a powiedzcie jakie jeszcze koszty plus antenka muszę przewidywać ile gdzieś za dobrej klasy radio trzeba dać i jakiej firmy szukać je lub jaki model?

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

A jeszcze jedno czy wszystkie antenki presidenta polecacie czy są jakieś mniej udane modele które mam unikać żebym wiedział jak mi kumpel pokaże antenkę czy brać czy nie?

Michał jaki Ty masz model anteny bo przykręcaną masz może bym kupił taki sam zestaw jak Ty masz tylko że krótszą antenę bo u mnie jest ona wyżej bo na błotniku by była I pamiętasz może jaki otwór (jakiej wielkości) potrzebny był Ci do przykręcenia? I jaki model radia masz?

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ----------

I pytanie z całkiem innej beczki: Ściągał ktoś z b5 tapicerkę z drzwi bo wpadł mi pomysł żeby uzupełnić pakiet światła w moim b5 o białe światła aby czasem nie wejść sobie w kałużę wieczorem:naughty: i zastanawiam się nad tymi światłami z tapicerki drzwi (tylko nie wiem czy będzie tam na tyle miejsca) z passata b5 fl:

LAMPKA OŚWIETLENIA DRZWI VW PASSAT B5 FL LIFT (2735788432) - motoAllegro

lub z przed lifta b5 :

VW PASSAT B5 96-01 LAMPKA ŚWIATEŁKO BOCZKA DRZWI (2734123090) - motoAllegro

lub chyba te moim zdaniem najlepszy wybór chodź nie z tapicerki drzwi ale z b5 chyba z zasłoneczników nie wiem bo u mnie nie mam podświetlanych (za biedna wersja chyba:kwasny:):

AUDI A4 B5 LIFT LAMPKA ŚWIATEŁKO PODSUFITKI KABINY (2711000700) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

AUDI A4 B5 1.9 TDI 2000 - LAMPKA / OŚWIETLENIE (2729701426) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

I moje pytanie rezał ktoś z was te lampki w drzwiach? A drugie to w tych lampkach z passata wiem jakie są żarówki i myślę przyszłościowo bo mam zamiar wymienić oświetlenie na led i raczej te żarówki led nie świecą jakoś wyjątkowo mocno więc wolałbym od b5 tylko powiedzcie mi jakie tam są żarówki rurkowe 36mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam antene DAKOTA, a co do otworu to nie pamiętam, a radio plus antena to lekko z 600 - 700 zł jeżeli bierzesz pod uwagę tylko presidenta ale jakby co to polecam UNIDEN 520XL i do tego anenia MISURII krótka ale jest za***ista i zmieścisz się w granicach 450 zł (UNIDEN to taki president w tańszym opakowaniu przez to nie ma już holologacji bo ich President wygryzł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wydawać kasę na presidenta kup sirio i będzie zadowolony a kasę przeznacz na radio.

Nie koniecznie presidenta. Radia Yosan chwalą ale jak dla mnie to wyglądają jak zabawki z odpustu, wolę klasykę, bez zbędnych świecidełek i od pięciu lat w swoich autach mam Presidenta johnny II ASC.

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

Tanio kupisz teraz stabo 3003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, przecież Ty nabyłeś kilka spotów temu niezłe radyjko.... :grin: klasyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak jest różnica miedzy Missouri a sirio turbo? Bo chyba tylko 100pln w cenie. Co do radia to 520xl ma lepsze filtry ale nie ma homologacji i oficjalnie nigdzie nie kupisz nowej. A jak są to podruby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem sirio, midlanda, i nie jednego presidenta i cena robi różnice żadna inna antena nie zbiera tak jak te presidenta używam CB i różnych anten od około 7 lat i nie wmawiaj mi, że sirio będzie lepsza od presidenta, a co do sirio to jedynie 3w1 bym założył i na A3 chyba taka trafi a co do UNIDENA to w Tarnowie wiem gdzie je kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem sirio, midlanda, i nie jednego presidenta i cena robi różnice żadna inna antena nie zbiera tak jak te presidenta używam CB i różnych anten od około 7 lat i nie wmawiaj mi, że sirio będzie lepsza od presidenta, a co do sirio to jedynie 3w1 bym założył i na A3 chyba taka trafi a co do UNIDENA to w Tarnowie wiem gdzie je kupić

Nie twierdzę że jest lepsza, ale dobrze dostrojona antena montowana na stałe do budy zawsze będzie miała lepszy zasięg od magnesówek. Często montuje sirio z radiem president teddy i ludzie są zadowoleni, bo wydając 400pln maja przyzwoity sprzęt.

Sam korzystam z anteny presidenta ale tylko dlatego że niema sensownej alternatywy w tym rozmiarze, a jadąc do pracy co drugi dzień mam kontrolę radarową i nie będę się bawił w zdejmowanie i zakładanie anteny przy wjeździe do garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że president nie produkuję takich 3w1 bo już była alternatywa ale takie zabawki tylko u SIRIO

Noo. Ale i tak się zastanawiam nad tym rozwiązaniem. Tylko szukam kogoś kto miał styczność z taką anteną i jest w stanie powiedzieć jak się ona zachowuje przy CB i FM.

Ja się skuszę chyba na ta antenę

President - Super Georgia

to przedłużona wersja. Może ciekawie zbierać.

A co do anten to sąsiad ma podróbkę floridy kupioną za 30pln (presenter) i twierdzi że nie widzi różnicy pomiędzy ori a podróba tylko z 200m już go nie słychać :facepalm:

---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ----------

Michał co temu różowemu nie pasowało w ogłoszeniu? pisał coś do ciebie na PW. Bo jak patrzyłem na jego ogłoszenie to życzę mu powodzenia w sprzedaży auta. Ale za te pieniądze na takich kapslach na 100% sprzeda auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...