Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Chicago zimno sporo A4 jeździ, a w Mexico ciepło na tej wyspie widziałem jedna b7 silne i A5 a tak to praktycznie same garbusy plus dziwne VW o nazwie Pointer czyli mieszanka golfa i polo nawet po wiejskim tuningu hehe unare6ag.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tam sie ludzie nie woza Audi tylko GMC Cadillaki Corvetty i inne bóstwa :D no i na pytanie jaki masz motor nie odpowiada 1.9 TDI tylko 7.2 HEMI :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leżą jej te felgi jak ulał.... :slina:

Audi A4 B6 stance - YouTube

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ----------

Fajny patent, choć jeszcze nie dokończony ...

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-gps-nawiewie-carbonem-259291/

---------- Post dopisany 20-02-2013 at 01:55 ---------- Poprzedni post napisany 19-02-2013 at 17:30 ----------

:wink:RECARO Audi S4 A4 RS4 B6 B7 CZARNA SKÓRA (3044637489) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siara znajdź w podobnej cenie do C6 to daję Ci 1.000 za fatygę. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siara foty się ślą :naughty:

Ryba lustro dotarło masz u mnie browara :hi:

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

Pany chętnie zakupie jakiś mocno większy zestaw hamulców na przód jak by ktoś coś wiedział proszę o jakieś info z góry dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siara foty się ślą :naughty:

Ryba lustro dotarło masz u mnie browara :hi:

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

Pany chętnie zakupie jakiś mocno większy zestaw hamulców na przód jak by ktoś coś wiedział proszę o jakieś info z góry dzięki :hi:

jak chcesz wiekrze hamulce to napisz do kolegi devastation http://a4-klub.pl/members/devastation-9483/

on ma takie zestawy.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Notabene drogie jak diabli. Pytałem się go o heble do B6. Jak nie jest ci pilne to szukaj sam na allegro czasem ludzie sprzedają i nie wiedzą co, a wtedy idzie trafić komplet za śmieszne pieniądze.

Kamil na wiosnę może byś strzelił parę fotek mojemu Goferowi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamulce muszę już wymieniać bo klocków nie mam napisałem do niego zobaczymy co mi zaproponuje podobno wystarczy same jarzma wymienić no i klocki plus tarcze i starczy a stare zaciski zostają był temat kiedyś ale nie mogę znaleźć a tu jak pisze w wyszukiwarkę to mnie wywala na Google i kicha

Co do gofra to spoko umyjesz ludwikiem ładnie spłukać żeby się nie świecił ale był czysty to zrobimy sesje ja lubię motoryzacyjne sesyjki także jak coś to daj znać

---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:15 ----------

CZIKITA TVN :banan:

FAKTY EKSTRA: Zima to idealna pora roku dla kierowców? - Fakty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil na wiosnę może byś strzelił parę fotek mojemu Goferowi :decayed:

Ja już kilka mam :naughty: Tylko aparat padł... Ale zdjęcia klasa. Do wglądu w moim temacie :wink: (ostatnie zdjęcie kalkulatorem mym- różnica jest)

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:15 ----------

jak się Wam widzi opcja na black "biczys edyszyn"???

IMG_3552.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil na wiosnę może byś strzelił parę fotek mojemu Goferowi :decayed:

Ja już kilka mam :naughty: Tylko aparat padł... Ale zdjęcia klasa. Do wglądu w moim temacie :wink: (ostatnie zdjęcie kalkulatorem mym- różnica jest)

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:15 ----------

jak się Wam widzi opcja na black "biczys edyszyn"???

https://lh4.googleusercontent.com/--ZK1V3xZsro/USZ3N0mGi8I/AAAAAAAAAog/gNq2os8tmQQ/s912/IMG_3552.jpg

Miło że moje zdolności fotograficzne zostały docenione polecam się na przyszłość tylko trzeba więcej czasu lepiej ustawić aparat i robić na statywie wtedy kosa :wink: bo ja mam ręce przepite i mi się trzęsą :kox:

A nazwa konkret choć ja jestem zwolennikiem białych dodatków :banan:

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

O matko jakie wielkie nie no ciut przekraczają mój budżet a tarcze chce mieć nowe i klocki też :wink: a do tych jeszcze trzeba wymieniać półosie już mam za dużo auto wymodzone starczy 312mm będzie ok tylko te jarzma muszę zdobyć nie wie ktoś ile to kosztuje ? I gdzie zaginą ten temat o swap-owaniu z 288mm na 312mm ?

A ty ryba jak tak dalej będziesz mi mody podsyłał to 2 czteropak ci kupię :naughty: Za lusterko już masz na następnym spocie ci wręczę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...