Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Kur*** jak sie wali to wszystko nie dość że akumulator mi padł całkowicie i już sie do niczego nie nadaje to jeszcze jakiś pedał mi przerysował gdzieś na parkingu tylni zderzak[emoji36]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

No za 1200 ciezko bedzie:/ ale ja kupiłem RS6 duzo taniej;) tylko nie skupiaj sie na Allegro i olx patrz na inne portale, szczególnie te takie miejscowe jak sadeczanin czy limanowa.in...ciekawe tam rzeczy można kupić;)

No Krzychu ja kupowałem w tym miesiącu Boscha silver 75aH i dałem 310 zł tyle ze kumpel mechanik mi go zamawial;) a za zderzak to obciąć jajca...:/

Edytowane przez Zemis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No za 1200 ciezko bedzie:/ ale ja kupiłem RS6 duzo taniej;) tylko nie skupiaj sie na Allegro i olx patrz na inne portale, szczególnie te takie miejscowe jak sadeczanin czy limanowa.in...ciekawe tam rzeczy można kupić;)

No Krzychu ja kupowałem w tym miesiącu Boscha silver 75aH i dałem 310 zł tyle ze kumpel mechanik mi go zamawial;) a za zderzak to obciąć jajca...:/

No właśnie wczoraj kupiłem taki sam akumlator za 320zł:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotykamy się o 16 koło sandecji i do 18 robimy tam spota czekając na wszystkich prezesów potem jedziemy w konwoju przez miasto na Rożnów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy wypad nad jeziorko z soboty na niedziele nocujemy pod namiotami piwko ognisko i lanie d*py :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedź do nich bo kamil planuje siedzieć tu koło przeczkola co sie na orlika jedzie ja wpadne na chwile ale długo nie posiedze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to tam siedzi?kto tam wogóle jest?teraz to juz troche za pózno.a miałem tam jechac na ryby. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bedzie dzisiaj na spocie ktoś dobrze ogarniajacy vcds, zeby dokodowac mi kluczyk z immo do auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryba, nie miałeś ostatnio, kursu na lotnisko? Bo Baton poleciał w sobotę znowu na "wycieczkę" ;)


Ja pier....... oni już przechodzą samych siebie :facepalm:

http://www.sadeczanin.info/wiadomosci,5/maszkowice-cyganie-napadli-na-orszak-weselny-pobili-ojca-pana-mlodego-potargali-suknie-pani-mlodej,63166/#!prettyPhoto

Edytowane przez siara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryba, nie miałeś ostatnio, kursu na lotnisko? Bo Baton poleciał w sobotę znowu na "wycieczkę" ;)

Ja pier....... oni już przechodzą samych siebie :facepalm:

http://www.sadeczanin.info/wiadomosci,5/maszkowice-cyganie-napadli-na-orszak-weselny-pobili-ojca-pana-mlodego-potargali-suknie-pani-mlodej,63166/#!prettyPhoto

nie nie.ja go nie zawoziłem.hehe.

a tych moresów to bym lał az by sie opamietali.jak by mi którys auto kopnął to bym h... zayebał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...