Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Klocki + tarcze przod 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuje cały zestaw na przod..

Myslalem o ATE ale poczytałem forum i widze ze nie polecane sa do konca.. Ceny tez małej nie maja

Kuzyn polecał mi klocki texstara i tarcze brembo..

Moze ktos jeszcze jakis inny zestaw poleci..

Nie chce tez z górnej połki... bo nie widzi mi sie wydac z 600-700 zł na sam przod

No i UJJ bo wydałem 800 :decayed:

Opublikowano

Bosch tarcze i klocki, przyzwoita jakość i cena.

Opublikowano

Ja zalozylem komplet TEXTARA tarcze i klocki, zrobilem na nich prawie 10tys i jestem bardzo zadowolony w porownaniu do tych co byly poprzednio zalozone w aucie te przynajmniej jak sie zagrzeja to nie piszcza nie brudza mocno alumow i przezyly juz pare ostrzejszych hamowan i jest oki...za komplet dalem cos kolo 500zl moge polecic z w 100% :good:

Opublikowano

Kolego popraw opis auta w Avatarze

bo nie wiadomo co Ci zaproponowac

Opublikowano

Nie chce zakładać nowego tematu więc podepne się tu. Co myślicie o takim zestawie na przód tarcza Pagid + klocek Pagid ewentualnie tarcza pagid +klocek ATE, a może lepiej tarcze TRW?

Opublikowano

montuj wszystko Pagid-a

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor
Kolego popraw opis auta w Avatarze

bo nie wiadomo co Ci zaproponowac

1.9 AWX + soft... do tego mam ciezka noge jakby miało pomoc

Opublikowano

jak masz ciezka noge to wrzucaj na przod 320mm tarcze a na tyl 288

kazda inna mniejsza opcja bedzie w tym przypadku d*p...owata

Opublikowano
  • Autor

ta.. i do tego 2 K na zimówki 17 :decayed:

nie zmieniam.. zostaje 288

Opublikowano

ta.. i do tego 2 K na zimówki 17 :decayed:

nie zmieniam.. zostaje 288

w 16" Ci ten zestaw wejdzie.

Opublikowano

....ale nie na każdą felge.... ;( ;(

Opublikowano
  • Autor

ale mija mi sie to z celem... człowiek glupi był.. kupiłem auto we wrzesniu to zaraz kupiłem zimówki pod 15... na 2 sezony jeszcze je mam... szkoda sprzedac... tak to bym walił 16 jakies[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 21:55_________________________________________________schodzimy z tematu. potrzebuje 288... i jutro musze zamówic bo juz tarcie na maxa... a codzinnie 60 km robie

Opublikowano

ile chcesz wydac kasy?

Opublikowano
  • Autor

500-600 zł... robota we wlasnym zakresie

Opublikowano
  • Autor

Dam jutro odpowiedz :good:

800 z wysyłka :naughty:??

Opublikowano

za 800zł mam Klocki Ferodo Premier + perforowane tarcze Brembo Serie Oro

takie jak te:

http://www.e-autosports.com/product_images/Brembo/subaru/brembo_sport_drilled.jpg

Tomek a 320 takie tarcze występowały?

sa takie 320mm tarcze, nawet jakis czas temu chciałem je kupic w ICars-ie

tylko na zamówienie, wiec je zamówilem i ..... mnie olali :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 22:34_________________________________________________jakies 1200zł/kpl

Opublikowano

Panowie a klocki i tarcze TRW?? czy lepiej zamowic cos innego chce wydac cos okolo 450zl

Opublikowano

Ja polecam Ferrodo :good: Kiedys byłem tylko za ATE , ale po założeniu Ferrodo zauważyłem , że jakość ATE w ostatnich latach znacznie spadła

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.