Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Sama felga z ET 33 , to jest Nowak felga z Q5 i ma śruby 5x112 więc nic nie trzeba dawać. Zderzak i tak chcę polift s-line. Mam nadzieję że do wakacji będę miał :hi:

Opublikowano

dobry wybor z tym poliftowym z s-line :) podoba mi sie on i ori s6 ;)... tylko ze ty juz ledy masz w lampach wiec ori s6 raczej odpada wiec s-line polift dobry wybor.

Opublikowano

ładnie to wygląda...czekamy na resztę kół..i fotki..

Opublikowano
  • Autor

Też tak myślę Nowak że będzie dobrze, zwłaszcza że tył już mam sline polift.

Paweł fotki będą jak umyje samochód i będą koła, plan mam na 10 marca jeśli pogoda dopisze.

Opublikowano

Młody powiem ci że fele takie że az mózg sie sam lasuje:wink::slina::shock3:.....może zamienimy sie felami?:wink:

Opublikowano

Felgi dobrze pasują do A6 - jaki rozmiar opon ?

Opublikowano

Młody świetnie się koło prezentuje :thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

Dla mnie :kox::good:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za miłe słowa. No tak WRC małe :wink: ale już o tym myślę tak że tego :decayed:

---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

Felgi dobrze pasują do A6 - jaki rozmiar opon ?

245/30:hi:

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ----------

Młody powiem ci że fele takie że az mózg sie sam lasuje:wink::slina::shock3:.....może zamienimy sie felami?:wink:

Już pędzę lecę , nawet 1km jeszcze na nich nie zrobiłem a gdzie tu jeszcze myśleć o zmianie :decayed:

Opublikowano

to jaki ty masz rozmiar tych opon 265/30/20 czy 245/30/20

bo powinny byc te pierwsze:jerk:

Opublikowano

Andrew no jest zacnie:) tylko hamulce są bardzo biedne przy tym kole;p

Opublikowano

Młody jest kosa:banan:

i co oponki w dobrym rozmiarze czy za wąskie?:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Bardzo dobrym jednak porada fachowca jest bezcenna :hi: dzięki .

Opublikowano

Kosa! Chcę zobaczyć całe auto na tych felach bo już teraz widać, ze jest dobrze :kox:

Opublikowano

na 245 to juz niezle twardo..czemu nie dales 265 tak jak byc powinno?

Opona 265 tez chyba tansza..

Opublikowano
  • Autor

Paweł felga ma 8,5 mam 265 conti sport 3 właśnie 265/30 i ma 8mm ale była na tych felgach i okropnie wyglądało .

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

A na 19' i 9' od TT maiłem 255 i też było dobrze :hi:

Opublikowano
:slina: podoba mi się :decayed:
Opublikowano
Paweł felga ma 8,5 mam 265 conti sport 3 właśnie 265/30 i ma 8mm ale była na tych felgach i okropnie wyglądało .

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

A na 19' i 9' od TT maiłem 255 i też było dobrze :hi:

A no tak moje 20 są 9 calowe...ok rozumiem..

Opublikowano
na 245 to juz niezle twardo..czemu nie dales 265 tak jak byc powinno?

Opona 265 tez chyba tansza..

opony dobiera się do szerokości felgi:whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.