Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] blow off w dieslu???


kaczekmaster

Rekomendowane odpowiedzi

czy mozna załozyc do audi a4 z roku 2003 1.9 tdi blow offa??? jedni mówią ze tak inni ze nie. w internecie widziałem filmiki ze ludzie zakładają i za***iście słychac. a jak sie pytam w firmach tuningowych to mówią ze sie nie zakłada. to jak w koncu z tym jest??? zalezy mi tylko na efekcie dzwiekowym. ewentualnie czy moze ktos polecic model konkretny blow offa?? kiedys zamontowałem taki za 300zł z allegri i niby cos tam było słychac ale marnie w 1.8 turbo. czy jakosc ma tu znaczenie i firma??? dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie na wezu przed przepustnica.A po co on to wsadzil do klekota to nie mam pojecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci odpalilem ten filmik i dzwiek zwyklego TDI z blow-off'em brzmi conajmniej komicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blow offa jak najbardziej da sie założyć do diesla, tyle że nic to nie da, poza marnymi efektami dźwiękowymi. A4 TDI to nie jest sportowy benzyniak i nigdy nim nie bedzie, zakładanie do niego blowa to troche wiocha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale fajnie by było jak by psichał :P [br]Dopisany: 06 Grudzień 2007, 08:46 _________________________________________________http://allegro.pl/item278649377_zawor_upustowy_blow_off_do_tdi_vw_audi.html tu masz jakis pogadaj z gosciem jak go załozył :P i po problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blow offy montuje sie w autach do streetracingu, driftu i ogólnie do ścigania, a Audi to raczej taka prawie limuzyna i mimo, że może być bardzo szybkie, to sportowym autem raczej nie bedzie i blow off poprostu bedzie mu pasował jak świni siodło :)

prosze nie zmieniac tematu rozmowy - post zmodyfikowany[Murzyn]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega chyba nie lubi audi,,,, a co powiesz na audi s4 rodzinny avant który objezdza prawie wszystko ???? a audi r8 , audi tt ??? nadal twierdzisz ze audi nie potrafi byc sportowe??? to fakt audi to limuzyna. dlatego nim jezdze bo oferuje cos czego nie zaoferuje zaden inny model .... a na dodatek ma swietne silniki. ja nie widze konkurencji dla audi . jezeli nie lubisz audi to po co jestes na forum ?????

Kolejny ochotnik do ostrzeżenia za pisanie nie na temat?

[cayenne]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie a może w tym dieselu jest zamontowane coś innego , trochę siedzę w angielskich gazetach o tuningu (ponieważ bawię się swoją A4 w przeróbki) znalazłem za ok 120 funtów zestaw składający się z głośnika 80W 130db i elektroniki , zamontowane do samochodu daje taki sam efekt jak Blow Off :> :> można zamontować do każdego pojazdu , zabawne czego to ludzie nie wymyślą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to ma przełożenie na odciążenie turbiny? W końcu nie zakłada się go tylko dla dźwięku chyba, tylko po to żeby gdzieś ulatywał nadmiar powietrza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na pewno blow off pomaga turbinie w zejciu z obrotow i troche ja oszczedza,ale w dieslu nie steruje sie przeplywem powietrza tylko paliwkiem(nie ma przepustnicy) i kolektora nie rozwali tak jak w przypadku benzyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...